Nadchodzące wydarzeniaSulejówWydarzenia

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa w Ultramaratonie Kajakowym

W przyszłym tygodniu (5–7.04) odbędzie się w Sulejowie kolejny etap VI Ogólnopolskich Mistrzostw w Ultramaratonie Kajakowym. Do pokonania trasa 115 kilometrów. 

Chcesz pokonać własne słabości? Wszystko siedzi w głowie… Możesz więcej niż Ci się wydaje! Masz ambicje pościgać się z najlepszymi Długolami w Polsce (i nie tylko), przymierz się i trenuj do startu na 115km! Oczywiście wszystko w duchu zdrowej rywalizacji w duchu fair play! – zachęcają organizatorzy.

Wyścig w dniu 6 kwietnia na rzece Pilicy od Przedborza do Nowego Miasta nad Pilicą – dystans 115 km; wyjątek T1-Kobiet, T2-Kobiet, T1-Kanu, T2-Kanu – wyścig do Tomaszowa Mazowieckiego.

W razie wielu zgłoszeń w danej kategorii przewidujemy podział ze względu na wiek uczestników na w miarę równe części. Tak tej pory dzieliliśmy T1-M z ponad 70 osad na T1-Masters, T1-Senior i T1-M.
Na trasie zlokalizowane będą dwa punkty kontrolne, na których można będzie się posilić i w razie potrzeby zakończyć wcześniej trasę. Punkty będą utworzone w Sulejowie i Tomaszowie Mazowieckim.

Szczegółowe informacje:
Komandor: Dariusz Łapiński 602-136-398
Sędzia Główny: Małgorzata Bychowska 530-201-111

Oraz TUTAJ.

0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x