Do odwołania zmieniły się godziny pracy Urzędu Gminy w Gorzkowicach i Aleksandrowie. Od dziś (6 sierpnia) placówki będą 0czynne w godzinach: 7.00-15.00.
Subskrybuj
2 komentarzy
6 sierpnia, 2018 12:02
Uważam, że w Aleksandrowie w piątek urząd powinien być czynny tak jak poczta albo przynajmniej do 17. Teraz to już urlop trzeba będzie brać żeby coś załatwić. Dużo osób pracuje w Piotrkowie od 6 do 14 gdzie dojazd zajmuje godzinę i co klamkę się pocałuje? Wiele urzędów ma dzień, w którym pracuje np. 9 – 17 . Chyba urząd jest dla ludzi?
7 sierpnia, 2018 17:27
To , że są korki na drodach to gminy mają zmieniać godziny urzędowania? Zawsze były takie godz. pracy w gminie Aleksandrów a może jeszcze w sobotę by się zdało….? Z innymi urzędami też Pan tak dyskutuje ? W Zusie niech sobie Pan pogada…
W Piotrkowie poczta do 20 to może Urząd Miasta powinien do 20 pracować…???









Polecamy