SulejówWydarzenia

Ultramarton wokół Zalewu Sulejowskiego. Piotrkowianin najszybszy

Mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego Maciej Masiarek okazał się najszybszym biegaczem podczas VI Ultramaratonu wokół Zalewu Sulejowskiego. Na starcie zameldowali się także rowerzyści.

Piotrkowianin Maciej Masiarek, 50-kilometrową trasę wokół akwenu pokonał w czasie 03:44:21. Drugi na metę przybiegł mieszkaniec Inowrocławia, Adam Borowski z czasem 04:02:04, a trzeci był Konrad Ciężki z Łodzi. Na metę wbiegł po 04:02:26. Wśród kobiet najszybsza była Agnieszka Pietruszczak z Tomaszowa Mazowieckiego, która trasę pokonała w 04:52:56.

O ile różnica czasowa wśród pierwszych trzech biegaczy była widoczna, o tyle wśród rowerzystów była niemal niezauważalna. Najszybszym rowerzystą okazał się Przemysław Gierczak z klubu Hurom Sławno Accent. Na metę dotarł z czasem 01:42:11. Gorszy o zaledwie 3 sekundy był Przemysław Olejniczak który na metę wjechał jako drugi z czasem 01:42:14, a trzeci – Jarosław Ziółkowski, wjechał na metę pokonując 50-kilometrowy dystans o 4 sekundy później od pierwszego zawodnika, wykręcając czas 01:42:15.

Start i meta tradycyjnie znajdowała się na Podklasztorzu w Sulejowie. Na linii startu zameldowało się 475 uczestników. Organizatorami zawodów byli: Stowarzyszenie Cyklomaniak oraz Urząd Miejski w Sulejowie.

WYNIKI

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x