Wydarzenia

Trzy wypadki, jeden śmiertelny

To był wyjątkowo pracowity dzień dla piotrkowskich policjantów. W środę (07.11) na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim doszło do trzech wypadków drogowych. Jedno ze zdarzeń zakończyło się tragicznie.

Około godziny 11.30 na 338 kilometrze drogi krajowej nr 12, w okolicach Srocka, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-letni kierujący toyotą auris jadąc w kierunku Łodzi, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z zestawem pojazdów scania z przyczepą, kierowanym przez 45-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał piotrkowianin kierujący toyotą i z miejsca zdarzenia został zabrany do szpitala pogotowiem lotniczym. Kierowca scani był trzeźwy, stan trzeźwości drugiego uczestnika zdarzenia będzie znany po przeprowadzonych badaniach krwi.

Tuż po godzinie 17.00 w Mąkolicach, gmina Wola Krzysztoporska, 33-letnia kierująca vw, jadąc od Bogdanów w kierunku Woźnik, najechała na leżącego na jezdni rowerzystę, prawdopodobnie potrąconego przez inny pojazd. W wyniku zdarzenia nieznany niechroniony poniósł śmierć. Mieszkanka gminy Grabica była trzeźwa. Decyzją prokuratora ciało denata zostało zabezpieczone w prosektorium.

Około godziny 18.30 w Niechcicach, gmina Rozprza, doszło także do potrącenia rowerzysty. Wstępne ustalenia policji wskazują, że 48-letni kierowca opla astry, w trakcie manewru wymijania się z innym pojazdem, najechał na rowerzystę poruszającego się w tym samym kierunku, a który w wyniku zachwiania się wpadł wprost pod nadjeżdżający pojazd. 20-letni niechroniony został zabrany do piotrkowskiego szpitala. Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierujący astrą był trzeźwy – poinformowała KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x