Fot. Dariusz Kowalski

Trwają Dni Rozprzy 2018

Views: 1159

Za nami pierwszy dzień tegorocznych Dni Rozprzy. Gwiazdami wieczoru były „Golden Life” i „Oddział Zamknięty”. Przed nami jeszcze „Czerwone Gitary”.

Mieszkańcy gminy świętowali w sobotę od samego świtu. Na zbiorniku Cieszanowice rozegrano bowiem zawody wędkarskie, później w szranki stanęli strażacy. Na scenie zaprezentowały się także rozprzańskie przedszkolaki i uczniowie szkół.

A dziś (24.06) o 13.00 odbędzie III Gminny Turniej Sołectw, o 15.00 przegląd twórczości lokalnej, a o 18.30 występ gwiazdy wieczoru, czyli zespołu „Czerwone Gitary”. O 20.00 w specjalnie zorganizowanej strefie kibica, uczestnicy Dni Rozprzy będą mogli obejrzeć mecz Polska-Kolumbia.

Przypominamy, że w związku z organizacją XV Dni Gminy Rozprza, nastąpiła zmiana w organizacji ruchu na ulicy Sportowej w Rozprzy. Ulica Sportowa od skrzyżowania z ulicą Leśną do Zakładu Gospodarki Komunalnej zostanie ZAMKNIĘTA. Wjazd na nią będą mieli mieszkańcy, którzy okażą dokument potwierdzający zamieszkanie, a także służby po okazaniu karty wjazdowej. Zmiany te podyktowane są bezpieczeństwem bawiących się w tym czasie osób, a także zmianą charakteru Dni Gminy Rozprza jako imprezy masowej.

 

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *