RozprzaWydarzenia

Trwają Dni Rozprzy 2018

Za nami pierwszy dzień tegorocznych Dni Rozprzy. Gwiazdami wieczoru były „Golden Life” i „Oddział Zamknięty”. Przed nami jeszcze „Czerwone Gitary”.

Mieszkańcy gminy świętowali w sobotę od samego świtu. Na zbiorniku Cieszanowice rozegrano bowiem zawody wędkarskie, później w szranki stanęli strażacy. Na scenie zaprezentowały się także rozprzańskie przedszkolaki i uczniowie szkół.

A dziś (24.06) o 13.00 odbędzie III Gminny Turniej Sołectw, o 15.00 przegląd twórczości lokalnej, a o 18.30 występ gwiazdy wieczoru, czyli zespołu „Czerwone Gitary”. O 20.00 w specjalnie zorganizowanej strefie kibica, uczestnicy Dni Rozprzy będą mogli obejrzeć mecz Polska-Kolumbia.

Przypominamy, że w związku z organizacją XV Dni Gminy Rozprza, nastąpiła zmiana w organizacji ruchu na ulicy Sportowej w Rozprzy. Ulica Sportowa od skrzyżowania z ulicą Leśną do Zakładu Gospodarki Komunalnej zostanie ZAMKNIĘTA. Wjazd na nią będą mieli mieszkańcy, którzy okażą dokument potwierdzający zamieszkanie, a także służby po okazaniu karty wjazdowej. Zmiany te podyktowane są bezpieczeństwem bawiących się w tym czasie osób, a także zmianą charakteru Dni Gminy Rozprza jako imprezy masowej.

 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!