Piłka ręcznaPiotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzenia

Troje zawodników z Piotrkowa nominowanych w plebiscycie Gladiatory

Karolina Jureńczyk z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski oraz Kacper Ligarzewski i Piotr Jędraszczyk z MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, nominowali są w plebiscycie Gladiatory, organizowanym przez PGNiG Superligę.

Kapituła złożona z dziennikarzy (między innymi portalu Piotrkowski24.pl – jako jedynej redakcji z Piotrkowa Trybunalskiego) oraz ekspertów, nominowała najlepsze szczypiornistki PGNiG Superligi Kobiet oraz najlepszych szczypiornistów PGNiG Superligi, którzy powalczą o miano Gladiatora w sezonie 2022/2023. Poznaliśmy listę nominowanych. Kto z nich ma szansę zyskać miano najlepszego w poszczególnych kategoriach?

Nominacje do Gladiatorów sezonu 2022/2023:

Wybór Sezonu PGNiG Superligi Kobiet:

Karolina Jureńczyk, MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Środkowy rozgrywający sezonu PGNiG Superligi:

Piotr Jędraszczyk, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 

Wybór Sezonu PGNiG Superligi:

Kacper Ligarzewski, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Najlepszych szczypiornistów poznamy podczas uroczystości wręczenia Gladiatorów, która odbędzie się bezpośrednio po Finale Sezonu, czyli meczu Barlinek Industrii Kielce z Orlenem Wisłą Płock. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę, 21 maja o godzinie 17:00 w kieleckiej Hali Legionów.

Z kolei znacznie wcześniej poznamy najlepsze szczypiornistki. Wręczenie żeńskich Gladiatorów, odbędzie się także po ostatnim spotkaniu sezonu 2022/2023 PGNiG Superligi Kobiet. Będzie to mecz MKS Zagłębia Lubin z MKS Piotrcovią Piotrków Trybunalski, które zostanie rozegrane 14 maja o godzinie 14:30.

Obie transmisje w TVP Sport, www.tvpsport.pl, w aplikacji mobilnej oraz aplikacji TVP Sport na smart TV, a także na platformie hybrydowej.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: