KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Teatr uliczny na piotrkowskiej starówce

„APO” – pod tym tajemniczym tytułem kryje się spektakl uliczny, który w najbliższy piątek w Rynku Trybunalskim wystawią członkowie Stowarzyszenia Human Machine. Początek o godzinie 22:00.

Stowarzyszenie Human Machine kojarzy się piotrkowianom z ekstremalnymi biegami terenowymi, mówiąc ogólnie z aktywnością fizyczną w plenerze w ekstremalnym wydaniu.

W najbliższy piątek (23.06), czyli w dzień zakończenia roku szkolnego, członkowie stowarzyszenia pokażą swoją „inną twarz”. W Rynku Trybunalskim zaprezentują wyjątkowe widowisko, teatr uliczny, w premierowym spektaklu „APO”. Przedstawienie jest opowieścią o zatracaniu się we współczesnym świecie. 

– Stowarzyszenie HUMAN MACHINE wystawia debiutancki spektakl pt. „APO”. Zobaczymy historię czasów teraźniejszych, zatracenia ludzi w pracy, przy komputerach i telefonach. To opowieść o przemocy i zgubnych skutkach zażywania narkotyków. To także APOkalipsa i ludzkie zezwierzęcenie, pokazanie życia w przyszłości, bez wody i jedzenia. Jednak siła i jedność, opamiętanie ludzi sprawia, że dobro zawsze wygrywa ze złem – mówi Dariusz Zimowski, współtwórca spektaklu.

Debiutancki występ teatru ulicznego Stowarzyszenia HUMAN MACHINE w premierowym spektaklu „APO” rozpocznie się o godz. 22.00 w Rynku Trybunalskim.

Zdjęcia z próby generalnej spektaklu.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!