Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Targi dla mam z Klubem Przedsiębiorczych Mam w galerii Focus

W piątek 26 maja, w Focus Mall w Piotrkowie odbędą się wyjątkowe Targi dla mam zorganizowane we współpracy z Klubem Przedsiębiorczych Mam. Udział weźmie aż 17 wystawców. Wydarzenie przeznaczone dla wszystkich mam, zarówno dla tych, które oczekują maleństwa, pochłoniętych pracą w domu i zawodową, jak i tych które planują powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. Tego dnia bezpłatnie będzie można skorzystać ze strefy zdrowia i urody, uzyskać indywidualne porady oraz wysłuchać 7 specjalnych wykładów poświęconych zdrowiu i komfortowi życia mam.

W najbliższy piątek 26 maja w godz. 12:00 do 19:00 w Focus Mall w Piotrkowie na placu głównym odbędą się dedykowane wszystkim mamom targi zorganizowane z Klubem Przedsiębiorczych Mam. Tylko tego dnia, bezpłatnie będzie można skorzystać z mnóstwa usług i porad dotyczących zdrowia i urody. Specjalne dla zabieganych mam naukę codziennego makijażu poprowadzi Ewa Kafar, będzie też można wziąć udział zaplatania warkoczy z wykorzystaniem włosów syntetycznych. Warto również skorzystać z szerokiej gamy porad zdrowotnych i dietetycznych prowadzonych przez AlerGen, Fizjopracownię, Klinikę Zdrowego Życia oraz Aleksandrę Wnęk, która poruszy temat cieć cesarskich.

O aspekt psychologiczny połączony ze zdrowiem fizycznym zadba Miejsce Inspiracji. Mamy planujące powrót do pracy będą mogły wziąć udział w sesji zdjęciowej dzięki Paulinie Kotas oraz uzyskać porady w zakresie przygotowania CV przy stoisku Klubu Przedsiębiorczych Mam. Szczególnym elementem wydarzenia będzie też 7 wykładów poprowadzonych przez specjalistów z obszaru zdrowia i komfortu życia mam. Podczas całego wydarzenia będzie działała strefa dla dzieci pod opieką Rysiowych Animacji, gdzie będzie można zostawić dzieci pod opieką na czas udziału w targach.

Dla mnie osobiście najważniejsze jest to skąd wziął się pomysł całego eventu. Była to inicjatywa typowo oddolna. Jedna z naszych koleżanek, której opowiedziałam o Klubie Przedsiębiorczych Mam, starała się wrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim. Pojawił się pomysł zorganizowania zdjęciowych sesji biznesowych przez Paulinę Kotas. Czułyśmy, że to jednak za mało. Klub Przedsiębiorczych Mam od razu z chęcią włączył się do akcji, z pomocą przyszedł też Focus Mall, dzięki któremu udało się znaleźć idealną przestrzeń na nasza inicjatywę. Szukając wystawców chciałyśmy, by były to właśnie mamy działające w biznesie. W Dniu Mamy, kobiety mają możliwość skorzystania z wielu atrakcji. Aby było to spokojnie możliwe w tym czasie dzieciaki mają zapewnione animacje. Najważniejsze w życiu każdej z nas to być spełnioną zawodowo jako mama i jako kobieta – mówi Magdalena Ryszka, właścicielka firmy Rysiowe Animacje, członkini Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Zależy nam, aby w Dzień Matki w Focus Mall każda zarówno obecna, jak i przyszła mama, znalazła coś dla siebie. To właśnie czasu dla siebie i troski o swoje potrzeby brakuje mamom najczęściej. Dlatego też zaprosiliśmy specjalistów z całego Piotrkowa Trybunalskiego, żeby pokazać i zachęcić wszystkie mamy do zaopiekowania się nie tylko swoimi pociechami, ale też zadbania o swój rozwój, komfort i zdrowie – dodaje Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!