Piotrków TrybunalskiWydarzenia

TAK dla Piotrkowa – nowa siła w mieście! [VIDEO]

„KWW TAK dla Piotrkowa to grupa mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, którym przyświeca wspólny cel podniesienia standardów życia w Naszym mieście. Chcemy aby nam wszystkim żyło się bezpieczniej taniej i zdrowiej” – czytamy w oświadczeniu Komitetu. Podczas konferencji zaprezentowano także „jedynki” na listach wyborczych do Rady Miasta.

To pierwszy komitet, który zaprezentował tzw. „jedynki” na listach wyborczych do Rady Miasta. I tak: okręg 1 – Tomasz Sokalski, okręg 2 – Krystyna Czechowska, okręg 3 – Ludomir Pencina, okręg 4 – Andrzej Czapla. Podczas konferencji poznaliśmy także kandydatów na prezydenta miasta. Spośród dwóch osób, mieszkańcy w prawyborach wybiorą jedno nazwisko – Krystyna Czechowska lub Tomasz Sokalski. – U nas to nie partia narzuca kandydata, nikogo z zewnątrz nie przywozimy w teczkach, to mieszkańcy miasta wybiorą osobę, która wystartuje w wyborach na prezydenta miasta – powiedziała w rozmowie z nami Krystyna Czechowska. A prawybory odbędą się w dniach 29-30 sierpnia między godzin a 14.00 a 18.00 przy wieży ciśnień. Każdy chętny otrzyma kartę do głosowania z dwoma nazwiskami. Po zaznaczeniu jednaj osoby, kartkę wrzuci do urny. Wyniki poznamy 31 sierpnia.

– „TAK dla Piotrkowa” jest pozbawiony barw politycznych, chociaż niektóre z wymienionych we wtorek osób posiada doświadczenie w ugrupowaniach politycznych. Chcemy jednak  zaznaczyć, iż idziemy w jedną stronę – dla miasta Piotrkowa. I w tym miejscu wszyscy pozbawiani są barw politycznych – powiedziała rzeczniczka KWW TAK dla Piotrkowa, jednym tchem wymieniając Jana Dziemdziorę, Andrzeja Czaplę, Tomasza Sokalskiego, Krystynę Czechowską, Tomasza Zajączkowskiego i Kamila Szulca i Ludomira Pencinę.

Główne założenia Komitetu:

1) Tak dla bezpłatnej komunikacji.
2) Tak dla budowy chodników i ścieżek rowerowych.
3) Tak dla basenów termalnych.
4) Tak dla piotrkowskiego centrum seniora.
5) Tak dla dodatkowych zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.
6) Tak, skończymy fikcje budżetu obywatelskiego.
7) Tak, posprzątamy miasto, zagospodarujemy zbiornik Bugaj.

 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
G.bobol@wp.pl
21 sierpnia, 2018 16:02

Sensowny program i znani ludzie.w sumie na tak

Marcin
Marcin
21 sierpnia, 2018 16:52

Brawo! Zmiany są potrzebne, a oni tego dowodzą!

Piotrkowianka
Piotrkowianka
21 sierpnia, 2018 17:13

To centrum seniora to chyba dla nich wszystkich😂 Dziemdziora to już musi w odblaskach chodzić w razie gdyby się zgubił, Ludomir jak zwykle nijaka ciastolina przylepiająca się tam gdzie obiecają stołek albo dobre miejsce na liście, ręce mi opadły, zero samokrytyki, Panowie starsi odbić się od koryta i dać szanse młodym, nic tu latami nie zrobiliście i g…zrobicie

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  Piotrkowianka
22 sierpnia, 2018 05:22

I to jest fakt już każdy ma dosyć tych zużytych dziemdziorow pencin CHojniak owych laleczek

Nana
Nana
21 sierpnia, 2018 17:25

Basen 3 xtak

Gaselas
Gaselas
21 sierpnia, 2018 17:32

Ponad podziałami dla Piotrkowa. TAK powinno brzmieć to porozumienie

Monixx
Monixx
21 sierpnia, 2018 18:13

Nawet jestem na tak hihi

wyborca
wyborca
21 sierpnia, 2018 20:14

Bardzo słabo, oferują sprzątanie miasta i bezpłatne emzetki. Co to ma być? Słabo. I twarze też ograne okrutnie, byli już chyba we wszystkich partiach. Start bardzo słaby.

Anonimowo
Anonimowo
21 sierpnia, 2018 21:35

Szkoda gadać. PSL chce razem z uciekinierami wygrać wybory.

?
?
22 sierpnia, 2018 05:35

A gdzie TAK dla firm w Piotrkowie? Gdzie TAK dla młodych w Piotrkowie? Gdzie TAK dla obniżenia podatków i podwyższenia stopy życiowej w Piotrkowie? Gdzie TAK dla promocji Piotrkowa w Polsce i za granicą? Kilka dennych populistycznych haseł i myślą, że ktoś na nich zagłosuje? Prezydent i radni mają przez 4 lata tworzyć domy seniora i kopać doły pod baseny termalne? Toż zwykły cieć by temu podołał…

Conan
Conan
23 sierpnia, 2018 07:28

A co z metrem???
Tak dla metra!!!

J23
J23
23 sierpnia, 2018 09:12

Wszystko jest potrzebne, a najbardziej ktoś nowy. Piotrków umiera. Strach po ulicach chodzić, bo dresy ludzi biją w biały dzień. Patologia, bieda… I biedronki

Zbigniew
Zbigniew
23 sierpnia, 2018 09:13

Rozumiem ich zamysł. Mają doświadczenie w rożnych kierunkach dlatego teraz mogą połączyć siły. Dojrzałość wiekowa tylko daje poczucie bezpieczeństwa. Przecież profesora nie wyrzucają z uczelni tylko dlatego że jest w dojrzałym wieku. Wręcz przeciwnie wszyscy czerpią z jego doświadczenia i mądrości. To może się udać. Tylko na kogo zagłosować / Jednak Czechowska dużo dobrego robi . Typ bohaterki, pomaga po cichu. Tak Czechowska na Prezydenta.

Polecamy

Back to top button
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!