MoszczenicaWydarzenia

Szkoła Podstawowa w Rękoraju wygrała konkurs na remont stołówki

Znamy drugiego zwycięzcę 3. edycji programu „Extra Szkolna Stołówka”! Laureatem została Szkoła Podstawowa w Rękoraju w woj. łódzkim. Już wkrótce rozpocznie się tam remont szkolnej stołówki o wartości 20 000 zł – to nagroda główna, o którą rywalizowały szkoły.

Program „Extra Szkolna Stołówka” marki Delma zakończył się 21 października. Dzięki niemu szkoły podstawowe z całej Polski miały możliwość wygrać remont szkolnej stołówki – miejsca, które powinno być estetyczne i funkcjonalne, zapewniając uczniom komfort podczas spożywania posiłków. W czasie trwania programu aż 3 placówki otrzymały szansę na zdobycie 20 000 złotych, które przeznaczone zostaną na prace remontowe. Zwycięskie szkoły wybierane były spośród zgłoszeń dokonywanych na stronie www.extrastolowki.pl.

Szkoła Podstawowa w Rękoraju to druga szkoła, która w 3. edycji programu otrzymała nagrodę główną. – Szkoła Podstawowa w Rękoraju to mała wiejska szkoła prowadzona przez Stowarzyszenie rodziców i mieszkańców, która boryka się z nieustającym brakiem środków finansowych. Staramy się pozyskać środki z różnych źródeł, aby dla naszych dzieci wzbogacić bazę szkoły. Tak więc w imieniu uczniów, rodziców oraz pracowników serdecznie dziękujemy Delmie za tak wspaniały prezent. Nasze dzieci będą mogły dzięki Państwa życzliwości i szczodrości spożywać posiłki w nowej stołówce (ostatni remont 10 lat temu), a nasza szkoła będzie jeszcze piękniejsza – mówi Zbigniew Tuta, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rękoraju.

Tegoroczna edycja to trzecia odsłona programu „Extra szkolna stołówka”. Dotychczas wzięło w nim udział ponad 850 szkół, a wyremontowanych zostało aż 10 szkolnych stołówek.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!