Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Sulejowska będzie miała nową nawierzchnię

Magistrat ogłosił właśnie, że ulica Sulejowska na odcinku od ronda do granic miasta, zyska nową nawierzchnię. Inwestycja będzie wykonana na obu pasach jezdni.

– W ramach zaplanowanych prac rozbierzemy dotychczasową zniszczoną już nawierzchnię z betonu asfaltowego, a w jej miejsce ułożymy nową warstwę masy bitumicznej. Wyremontowane zostaną także istniejące zjazdy oraz zatoka autobusowa – wyjaśniają pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, który będzie nadzorował prace.

W ZDiUM ogłoszono już przetarg. Oferty w postępowaniu można składać do 16 sierpnia, a na wykonanie prac zwycięzca będzie miał dwa miesiące od daty podpisania umowy.

Z myślą o kierowcach i podróżujących roboty zaplanowano tak, aby obie jezdnie cały czas były dostępne dla kierowców – informuje urząd miasta. Na początku z ruchu wyłączone zostaną pasy zewnętrzne, a ruch samochodowy będzie odbywał się na pasach wewnętrznych. Po zakończeniu tej części samochody przeniosą się na wyremontowaną już część, a drogowcy zaczną prace na pasach zewnętrznych.

1 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!