GminyKulturaMoszczenicaNadchodzące wydarzeniaSport

Strażacki Turniej Szachowy – Moszczenica 2022

Zapraszamy wszystkich strażaków z terenu powiatu piotrkowskiego do wzięcia udziału w Strażackim Turnieju Szachowym – Moszczenica 2022. Turniej odbędzie się 26 marca 2022 r. w siedzibie GOKiS w Moszczenicy ul. 100-lecia Odzyskania Niepodległości 2.

– To turniej dla strażaków z Ochotniczych Straży pożarnych i z komend PSP z byłego województwa piotrkowskiego. Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszeniowej, która jest załącznikiem do regulaminu turnieju na adres [email protected] do 19 marca 2022 r. – informuje dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy, jednego z organizatorów turnieju.
Zawody rozgrywane będą w dwóch kategoriach.: kategoria I – dzieci i młodzież do 18 roku życia i kategoria II – open. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii organizatorzy przewidzieli puchary i nagrody.

Patronat nad imprezą objęli: Starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie, wójt gminy Moszczenica, prezes OSP Moszczenica oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: