KulturaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Stoisko Piotrkowa najlepsze na targach turystycznych

Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, które odbyły się w miniony weekend, stoisko „Piotrków Trybunalski – 800 lat w centrum Polski” otrzymało nagrodę za najlepszą prezentację miasta. Nagroda jest tym cenniejsza, że przyznana została w głosowaniu osób uczestniczących w targach i odwiedzających stoiska wystawców.

Piotrkowskie stanowisko przygotowane przez pracowników Referatu Kultury Sportu i Promocji Miasta, zaaranżowane zostało z wykorzystaniem elementów nawiązujących do zabytkowej, staromiejskiej części Piotrkowa Trybunalskiego. Motywem przewodnim był natomiast 500-letni, piotrkowski pałac wieżowy, określany popularnie mianem zamku. Stoisko chętnie odwiedzane było przez licznych uczestników targów, którzy obok aktualnej oferty turystycznej Piotrkowa, otrzymywali też ulotki z ofertą muzealną. Do odwiedzin Piotrkowa zapraszały także pracownice piotrkowskiego Muzeum, które specjalnie na ten czas wcieliły się w postacie renesansowych dam.

Tagi

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Komentarzy artkułu
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Robi furorę!
Gorący komentarz!
0 Osób komentujących
Loka Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj dyskusję  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Loka
Gość
Loka

Dlaczego na jedne targi jadą pracownicy muzeum, promocji miasta i Centrum Informacji Turystycznej. Kilkanaście osób na jednym piotrkowskim stanowisku to dwa trzy razy więcej niż na wystawkach innych miast. Widać nie ma co robić w UM

Back to top button
Close
Close