KulturaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Stoisko Piotrkowa najlepsze na targach turystycznych

Podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, które odbyły się w miniony weekend, stoisko „Piotrków Trybunalski – 800 lat w centrum Polski” otrzymało nagrodę za najlepszą prezentację miasta. Nagroda jest tym cenniejsza, że przyznana została w głosowaniu osób uczestniczących w targach i odwiedzających stoiska wystawców.

Piotrkowskie stanowisko przygotowane przez pracowników Referatu Kultury Sportu i Promocji Miasta, zaaranżowane zostało z wykorzystaniem elementów nawiązujących do zabytkowej, staromiejskiej części Piotrkowa Trybunalskiego. Motywem przewodnim był natomiast 500-letni, piotrkowski pałac wieżowy, określany popularnie mianem zamku. Stoisko chętnie odwiedzane było przez licznych uczestników targów, którzy obok aktualnej oferty turystycznej Piotrkowa, otrzymywali też ulotki z ofertą muzealną. Do odwiedzin Piotrkowa zapraszały także pracownice piotrkowskiego Muzeum, które specjalnie na ten czas wcieliły się w postacie renesansowych dam.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Loka
Loka
4 marca, 2019 16:10

Dlaczego na jedne targi jadą pracownicy muzeum, promocji miasta i Centrum Informacji Turystycznej. Kilkanaście osób na jednym piotrkowskim stanowisku to dwa trzy razy więcej niż na wystawkach innych miast. Widać nie ma co robić w UM

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x