Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Startuje LEGO-TEKA

Mediateka 800-lecia zaprasza w najbliższą sobotę (27.01) na niezwykłe wydarzenie – otwarcie LEGO-TEKI. Kreatywna przygoda pełna klockowych inspiracji rozpocznie się o godz. 12.00. 

Wraz z początkiem zimowych ferii w Mediatece 800-lecia startuje wyjątkowa atrakcja dla fanów i sympatyków klocków LEGO. To za sprawą pilotażowego programu Centrum Nauki Kopernik i The LEGO Foundation, do którego przyłączyła się piotrkowska SOWA (Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności). W ramach „Learning through Play”, bo pod taką nazwą kryje się realizowany projekt”, mediateka otrzymała imponujące 209 kg klocków LEGO.

– Przygotowaliśmy dla piotrkowian niezwykłą przygodę z klockami LEGO. Przez dwa tygodnie będzie można do nas przychodzić i budować wytwory swojej wyobraźni lub konstruować zestawy tematyczne. Wybrane budowle zostaną wyeksponowane na wystawie na terenie MBP w terminie do 23.02.2024 – zachęcają pracownicy mediateki. 

Otwarcie LEGO-TEKI, które odbędzie już w sobotę w naszej bibliotece. Szczegółowy regulamin dostępny na stronie biblioteki.piotrkow.pl oraz w załączniku poniżej. LEGO-TEKA będzie otwarta od 27.01 do 10.02 4 (od poniedziałku do soboty) w godzinach 8:00-19:30 (ostatnie wejście o godzinie 18:00). Serdecznie zapraszamy z aktualną kartą biblioteczną.

W przygotowaniach LEGOteki bibliotece pomagało KMO „Kot w okularach”. 

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!