Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Starosta spotkał się z rolnikami i posłem

Przed czwartkowym spotkaniem rolników z Ministrem Rolnictwa, tych pierwszych przyjął już w poniedziałek (21.01) starosta Piotr Wojtysiak, któremu towarzyszył poseł Grzegorz Lorek. W spotkaniu uczestniczył także Krzysztof Kuliński, wójt gminy Grabica. Hodowcy chcieli zapoznać posła z największymi problemami z jakimi muszą się zmagać w codziennej pracy. Rolnicy zwrócili uwagę parlamentarzysty na słabą walkę rządu z ASF, a także na brak decyzji na zmniejszenie importu do Polski mrożonych półtusz z zachodu Europy.

– Zaprosiłem na spotkanie przedstawicieli związków rolniczych, by porozmawiać na temat bieżącej sytuacji w rolnictwie, a także zapoznać posła Grzegorza Lorka z trudnościami w hodowli trzody chlewnej w naszym kraju – powiedział po spotkaniu Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski. – Chciałem poznać główne bolączki rolników z powiatu piotrkowskiego. – powiedział po spotkaniu poseł Grzegorz Lorek.

Spotkanie rolników z ministrem Janem Ardanowskim zaplanowano na czwartek (23.01) na godzinę 14.00.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomy
Tomy
21 stycznia, 2019 17:44

Ich to pogrzało. Wolny rynek. Zciagają skąd taniej. Mi nikt nie zablokuje towarów z Chin. Najlepiej dać na pasze załatwić zbyt a rolnik tylko da jeść i kasę będzie brał i po nowego suva.

PLLLL
PLLLL
22 stycznia, 2019 01:25

Ktoś próbuje by lepiej Ci się żyło a Ty cwaniaczysz Tomy najlepiej nie jedz niczego co zdrowe i polskie to pożyjesz tyle na ile służba zdrowia Ci pomoże.

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  PLLLL
23 stycznia, 2019 07:32

No masz racje polskie świnie to są zdrowe. Od prosiaka do tucznika na antybiotyku i innych proszkach. Nie jestem z miasta. Wiem jak wygląda chów trzody. Samo zdrowie😁

Polecamy

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!