Piłka ręcznaSportWydarzenia

Sromotna klęska w Kielcach

Po dwóch zwycięstwach zespół Piotrkowianina pojechał do Kielc na mecz z mistrzem Polski PGE Vive. Nikt nie miał złudzeń, że będzie bardzo trudno uzyskać dobry wynik. Nasi zawodnicy od samego początku próbowali grać „jak równy z równym”, jednak z minuty na minutę przewagę osiągali kielczanie i do przerwy było 21:11 dla miejscowych.

W drugiej połowie sytuacja się nie zmieniła, przewagę cały czas miała Vive, choć nie forsowała tempa gry i mecz zakończył się wynikiem 39:23 dla gospodarzy. Trener piotrkowskiej drużyny widząc przewagę Vive pozwolił zagrać wszystkim zawodnikom jakich miał na ławce rezerwowych.

Najwięcej bramek rzucił dla Piotrkowianina Sebastian Iskra: 7. Następnym przeciwnikiem naszego zespołu będzie Pogoń Szczecin, mecz rozegrany zostanie w hali Relaks 2 marca o godzinie 18.00.

Piotrkowianin: Schodowski, Pyrka – Iskra 7, Nastaj 4, Woynowski 2, Surosz 2, Mróz 1, Jakubowski 1, Kaźmierczak 1, Andreou 1, Pożarek 1, Mastalerz 1, Tórz 1, Pacześny 1, Urbański, Szopa.

Autor: Jacek Marcinkowski