Piotrków TrybunalskiSportZapasy

Srebro i brąz młodziczek AKS w mistrzostwach Polski

AKS Piotrków Trybunalski trzecią siłą w Polsce w kategorii młodziczek!

Podczas odbywających się w Dzierżoniowie mistrzostw kraju, młode zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły srebro i brąz, dzięki czemu piotrkowski klub zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Medale zdobyły: Małgorzata Olenicz – srebrny medal w kat. 36 kg oraz Julia Dolna – brązowy medal w kat. 39 kg.

– Atletyczny Klub Sportowy znany jest przede wszystkim ze względu na sukcesy chłopaków, dlatego bardzo się cieszymy, że nasze dziewczyny coraz odważniej wkraczają na salony. Ich wielkie zaangażowanie i praca z trenerami przynoszą efekty – mówi Marcin Cejnóg, prezes Atletycznego Klubu Sportowego. – Ze wszystkich naszych młodych zawodników jesteśmy ogromnie dumni. Zamiast spędzać wolny czas z telefonem w ręce czy przed ekranem komputera, wybrali wymagające treningi zapaśnicze. Za to należą im się ogromne brawa! – mówi prezes.

Bardzo blisko podium były Kinga Jaroniek (kat. 42 kg) i Karina Dolna (kat. 58 kg), które zajęły piąte miejsce. Atletyczny Klub Sportowy w Dzierżoniowie reprezentowały także Kinga Iznerowicz (12. miejsce w kat. 42 kg) i Zofia Jeleńczak (miejsce 11-13 w kat. 36 kg).

0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x