Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Spowodował 4 kolizje i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że jest pijany i poszukiwany

W środę (24.01) wczesnym popołudniem, 44-letni mężczyzna na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, bo takie sytuacje się zdarzają, ale w trakcie ucieczki mężczyzna doprowadził do trzech kolejnych zdarzeń drogowych. To jednak nie koniec tej sytuacji.

Do pierwszej kolizji doszło w okolicach ulicy Wojska Polskiego. Po zdarzeniu sprawca zbiegł. Podczas ucieczki na ulicy Jerozolimskiej a także w okolicy ronda Sulejowskiego, zderzył się z kolejnymi pojazdami. W sumie, to aż 4 auta. Swój rajd zakończył pomiędzy barierkami energochłonnymi a ekranami dźwiękochłonnymi na ulicy Miast Partnerskich. 44-latek urwał koło, a następnie zakleszczył swój pojazd pomiędzy stalowymi zaporami. Dalej uciekał pieszo.

Nie uciekł jednak daleko, bowiem w okolicy szpitala wpadł w ręce policjantów. – Po sprawdzeniu danych personalnych okazało się, że 44-letni mieszkaniec Łodzi jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Ponadto badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska, rzeczniczka prasowa KMP w Piotrkowie.

Mężczyzna trafił na policyjny „dołek”, gdzie pozostanie do wytrzeźwienia. Później trafi do więzienia, gdzie odbywać będzie zaległy wyrok, do którego prawdopodobnie sąd doda karę za środowe wojaże ulicami Piotrkowa.


4 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!