Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Spotkanie w sprawie funduszy unijnych

Przed nami aż 12 naborów konkursowych na łączną kwotę 340 mln złotych. W związku z tym zapraszamy na spotkania informacyjne organizowane przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy na terenie województwa łódzkiego. Takie spotkanie zaplanowano także w Piotrkowie Trybunalskim.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą dla firm dążących do rozwijania swoich zdolności badawczych i innowacyjnych. – Na spotkaniu nie tylko opowiemy o trwających i planowanych naborach konkursowych, ale także postaramy się przybliżyć szersze możliwości, jakie sektorowi MŚP stwarza nowy program regionalny: Fundusze Europejskie dla Województwa Łódzkiego. Nie zabraknie też historii sukcesu naszych beneficjentów i odniesień do potencjału, jaki niesie ze sobą kooperacja nauki z biznesem – mówią organizatorzy.

Spotkanie ma charakter otwarty i odbędzie się:

  • Piotrków Trybunalski: 01.03.2024, godz. 9.00-11.30
    Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim ul. Ks. Piotra Skargi 3

W spotkaniach wezmą udział konsultanci z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE) w Łodzi oraz doradcy Łódzkie dla Biznesu z Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. W Piotrkowie Trybunalskim z prezentacją dołączą przedstawiciele Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.

Osoby z niepełnosprawnościami proszone są o przesłanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie mogą zapewnić organizatorzy, na adres mailowy promocja@cop.lodzkie.pl

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!