Wydarzenia

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Śmierć na miejscu poniósł rowerzysta którego w Bujnach (gm. Wola Krzysztoporska) potrącił kierowca osobowego porsche. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyźnie urwało głowę.

Do wypadku doszło w piątek kilka minut przed godziną 13. Z nieoficjalnych informacji wynika, że rowerzysta wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. W tym momencie 56-letni kierowca, jadąc od strony Woli Krzysztoporskiej, na wysokości szkoły potrącił kierującego jednośladem. Droga w obu kierunkach była całkowicie zablokowana. Na miejscu był prokurator z piotrkowskiej prokuratury.

Tagi

Powiązane artykuły

18 komentarzy

 1. z relacji świadków na zakręcie miał 120!!!! To niedopuszczalne! Powinno się takiego za umyślne spowodowanie śmierci sądzić!

 2. Gdyby policja czasem ustawiła się w gąskach albo bujnach koło OSP zobaczylaby jak ludzie tam zapiera**laja jak na wyścigach. Strach wyjść na ulicę.

  1. A chyba ze tak… No skoro był nietrzeźwy to można przez wieś pędzić ponad 100, ignorować ograniczenie do 30 I wyprzedzać na ciągłej.. jego wina 🙁

   1. Rozumiem że widziałeś? Zapraszam na Szkolną w Piotrkowie, twoje zeznania będą cenne.
    Chyba że tylko siedzisz przed kompem i cwaniakujesz na klawiaturze. To siedź I nie zabieraj głosu bo widać braki…W umyśle

   2. Może nie można. Ale był trzeźwy. A rowerzysta jest też użytkownikiem ruchu I po pijaku mu nie wolno.
    Tak jak kierowcom aut. A jakby przez tego pijaczka zginął niewinny człowiek to co byś wtedy pisał mądralo ?

    1. A co powiesz że przez Twoja brawura, zero wyobraźni zginął człowiek? Znasz przepisy ? A może kupiłaś prawo jazdy? Zresztą masz kasę to się nie dziwię. Te broniące komentarze to sam pisałaś czy ludziom płacisz?

 3. Jechałam 50 w obszarze zabudowanym a on mnie bardzo szybko wyprzedzil, na ciaglej. A poza tym czy jest potrzebny fotoradar by po ogledzinach ustalic predkosc ? Nie sadze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close