Artykuł partnerskiPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Słodkie urodziny Focus Mall w Piotrkowie!

W piątek i sobotę, 17-18 listopada Focus Mall w Piotrkowie będzie świętował swoje 14. urodziny. W tych dniach centrum wypełni słodka atmosfera. Każdy z odwiedzających, będzie mógł wziąć udział w miodowej grze w zośkę i zdobywać osładzające życie nagrody. Za pobranie darmowej aplikacji SPOT będzie też można otrzymać słodki upominek w postaci miodu z pasieki należącej do galerii.

Focus Mall w Piotrkowie kończy już 14 lat. Z okazji urodzin, które przypadają w połowie listopada przygotowane zostało mnóstwo niespodzianek pełnych słodyczy. W piątek i sobotę (17-18 listopada) w godz. 11:00-19:00 na placu głównym przy H&M pojawi się miodowe stoisko w pomarańczowych barwach, gdzie będzie można zagrać w zośkę rzucając piłeczkami do koszyczków umieszczonych w ściance przypominającej plaster miodu.

Każdy kto już posiada lub ściągnie bezpłatną aplikację lojalnościową SPOT oraz zarejestruje w niej paragon na minimum 100 zł lub dwa paragony na łączną kwotę minimum 100 zł może wziąć udział w urodzinowej zabawie zręcznościowej o różnych stopniach trudności. Wśród nagród, które pomagają osłodzić życie znajdą się m.in. sprzęt AGD, karty podarunkowe, kosmetyki, zabawki oraz pełne zdrowia miody o unikalnej czystości i składzie z pasieki Focus Mall. Osoby, które posiadają aplikację SPOT w wersji VIP będą mogły skorzystać z dodatkowych rzutów zośką, które zwiększają szansę na ciekawe wygrane. Na najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje w postaci kolorowanej i brokatowych tatuaży.

Trudno uwierzyć, że nasza galeria w Piotrkowie ma już 14 lat. Jako że zawsze pogoda już listopadowa szczególnie warto dbać o dobry nastrój. Dlatego też postanowiliśmy obchodzić nasze urodziny na słodko. Przepyszne miody z naszej pasieki na dachu galerii, o unikalnym składzie będą świetnym dodatkiem do zimowych napojów, a wspólnie spędzony czas i zabawa mogą przywołać uśmiech na każdej twarzy – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

W oba dni na terenie centrum pojawią się też hostessy, które będą oferować pomoc w bezpłatnym zainstalowaniu aplikacji SPOT i rozdawać w zamian słoiczki z miodem z pasieki Focus Mall.

Miody, które zbieramy w pasiece na dachu galerii mają bardzo dobry skład. Działają antyseptycznie, przeciwzapalnie, wpływają na podniesienie odporności organizmu, pomagają wracać do zdrowia, zwalczać bakterie i opóźniają procesy starzenia. W tym roku zbieraliśmy miód wielokwiatowy z dodatkiem rzepaku oraz szczególnie skoncentrowany i wartościowy miód spadziowy. Na jego unikalność wpływają rosnące na dachu rozchodniki, które również są źródłem nektaru dla pszczół – mówi Piotr Robaszek z Rejonowego Koła Pszczelarzy opiekujący się pasieką Focus Mall.

Dodatkowo 18 listopada, w sobotę, w galerii pojawią się strażacy, którzy z okazji rozpoczęcia sezonu grzewczego przy specjalnie przygotowanym stanowisku będą uczyć zasad bezpieczeństwa ogrzewania domu w zimie, szczególnie zakresie kwestii dymu i czadu. Będzie można wziąć udział w rozwiązywaniu quizów oraz dostać bezpłatnie czujki czadu.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!