Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Samochód PSP zderzył się z osobówką. Strażacy jechali do wypadku na A1

Samochód operacyjny PSP, zderzył się z osobówką. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Armii Krajowej w Piotrkowie.Strażacy jechali do wypadku na autostradzie A1. W momencie kraksy, pojazd strażacki miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe.

– Do zderzenie doszło w drodze do zdarzenia do którego doszło na autostradzie A1 w okolicach miejscowości Brzoza. Niestety jeden z samochodów strażackich uległ wypadkowi. Na szczęście nikt nie poniósł obrażeń. W tej chwili policja prowadzi dochodzenie i bada okoliczności tego wypadku. – informuje mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, oficer prasowy PSP w Piotrkowie.

Wóz strażacki jechał aleją Piłsudskiego w stronę Sikorskiego, z kolei osobowy volkswagen alejami Armii Krajowej. Gdy oba pojazdy wjechały na skrzyżowanie, doszło do kraksy. Jako sprawcę kolizji wskazano strażaka. – Pomimo, że samochód strażacki miała włączone sygnały uprzywilejowania – świetlne i dźwiękowe, to kierowca wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle, nie zachowując szczególnej ostrożności. Za spowodowanie kolizji dostał mandat. – informuje Dagmara Mościńska z biura prasowego piotrkowskiej policji.

Przypomnijmy, że w wyniku wypadku w Brzozie, śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.


0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!