reklama
GminyGrabicaKulturaNadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

Ruszyły zajęcia zespołu „Choberki”

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, Gminne Centrum Kultury w Grabicy wznowiło działalność. Wśród swoich nowych i wcześniejszych projektów najbardziej oczekującymi na otwarcie był zespół folklorystyczny Choberki, który jest ambasadorem kultury Gminy Grabica na terenie całego województwa. Pielęgnuje tańce, pieśni, muzykę oraz zwyczaje regionu.

Jeśli szukasz atrakcyjnych zajęć, które zintegrują Twoje dziecko z rówieśnikami, a jednocześnie pozwolą rozwinąć indywidualny talent to zapraszamy na lekcje tańca ludowego w folklorystycznej grupie Choberki! Poprzez zabawy oraz ćwiczenia ruchowo-rytmiczne nauczymy najmłodszych tancerzy prostych kroków i układów. Możesz liczyć na pedagogiczne, profesjonalne podejście instruktora oraz szeroki uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Mali artyści podczas zajęć trenują nowe tańce przy akompaniamencie muzyki na żywo i szlifują repertuar, który następnie prezentują na występach. Młodzi ludzie prezentujący się w Choberkach czerpią radość z bycia artystami, a ich występy spotykają się z wielką aprobatą wśród publiczności.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na różnego rodzaju zajęcia artystyczne organizowane w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy!

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!