AleksandrówWydarzenia

Rozśpiewani w Aleksandrowie

W niedzielne popołudnie w Świetlicy Wiejskiej w Dąbrowie nad Czarną (gm. Aleksandrów) odbył się VIII Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej, połączony z obchodami Dnia Kobiet.

Główną atrakcją spotkania były piosenkarskie zmagania uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klas I–IV oraz V–VIII. W pierwszej grupie swoje ulubione piosenki śpiewali: Natalia Rusin, Iga Chojka, Oliwia Komor, Julia Chamernik, Amelia Nowak, Oliwia Powłoka. W drugiej kategorii wiekowej udział wzięli: Zuzanna Anczkiewicz, Paweł Łęcki, Klaudia Paras, Marcin Waszczyk, Milena Malczyk oraz Julia Kaniewska.

Jury w składzie: Jolanta Rogozińska, Alberto Amanti oraz Jerzy Pietruszka, oceniało dobór repertuaru, poprawność wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. W młodszej grupie, pierwsze miejsce zajęła Amelia Nowak, drugie Oliwia Komor, a trzecie Oliwia Powłoka. W kategorii klas V–VIII, pierwszą lokatę zajęła Julia Kaniewska, drugie miejsce przypadło Milenie Malczyk, a trzecie Marcinowi Waszczykowi. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami. Wójt gminy, Paweł Mamrot oraz sekretarz, Dionizy Głowacki, złożyli zebranym paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był Alberto Amanti, który zabrał słuchaczy do świata włoskiej muzyki.

Tagi

Powiązane artykuły

6 komentarzy

  1. To jest w końcu świetlica czy budynek straży? Chyba też nie wszystkich radnych do wręczania nagród Dyrektor i Wójt zaprosili?

  2. Niektórzy miejsca na podium mają z zasiedzenia. Nie muszą nawet pamiętać słów lub przechodzą mutację. Szkoda też śpiewać w obcym języku bo i tak nie zrozumieją i pomyślą że to tylko zła dykcja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close