GminyRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Rozprza: Rusza I etap budowy kanalizacji

Gmina Rozprza rozpoczyna kolejną inwestycję polegającą na budowę kanalizacji wraz z przyłączami. Roboty budowlane wykonawca rozpocznie w Rozprzy na pierwszym odcinku od drogi powiatowej do oczyszczalni. Na tym odcinku zostaną również wykonane przyłącza do posesji.

W ramach operacji w latach 2020-2021 zostanie wybudowana kanalizacja wraz z przyłączami o łącznej długości blisko 2 kilometrów. Budowa kanalizacji otrzymała dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

– W realizowanym projekcie wyszliśmy naprzeciw mieszkańcom i zdecydowaliśmy się również na budowę 32 sztuk najdłuższych przyłączy, które będą zakończone studzienką. W tym przypadku odległości budynków od sieci są tak duże ze w projekcie ujęta jest budowa przyłączy o długości prawie 1 km. Jednocześnie przepraszamy za powstałe w czasie prac budowlanych utrudnienia – mówi wójt Janusz Jędrzejczyk.

W przypadku pytań lub uwag, urzędnicy proszą mieszkańców o kontakt z Urzędem Gminy w Rozprzy lub przedstawicielem wykonawcy pod numerem telefonu 509 570 987.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!