Rozprza podsumowała finał WOŚP – list do redakcji

Views: 752

W tym roku padł rekord. Podczas 27. finału WOŚP, do puszek w Rozprzy wpadło 30 512 złotych. Pieniądze trafią do dziecięcych szpitali specjalistycznych.

W naszej skrzynce elektronicznej znaleźliśmy list. Czytamy w nim między innymi:

Szanowny Piotrkowski24, piszę z Rozprzy. Tutaj też się wiele działo. Tutaj też mieliśmy 27. Finał WOŚP. Jak zwykle rozprzanie dopisali i nie zawiedli. Szkoda tylko, że w mediach o nas nie słychać. Niestety włodarze naszej gminy nie są zainteresowani tym wydarzeniem i w żaden sposób nie promują i nie pokazują na forum gminy, powiatu nie mówiąc o województwie, że dzieją się w Rozprzy dobre rzeczy i to wypływające od ludzi, którzy robią coś dla tej ziemi społecznie.

Sprawdziliśmy. Na oficjalnej stronie internetowej gminy Rozprza próżno szukać jakikolwiek informacji temat Orkiestry. Za to u nas fotogaleria, której autorem jest Robert Kabziński.

Komentarzy: 14

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

 1. Piękna inicjatywa, grajcie dalej, w włodarzem nie ma co się przejmować.. Po wynikach wyborów widać że to ostatnia kadencja. Może być tylko lepiej

 2. Przykład idzie z góry… inne gminy nie maja problemów jak można przeczytać w mediach Wola Krzysztoporska , Sulejów, Moszczenica itd.. , ale trzeba chcieć.

  1. To prawda. Przykład powinien iść z góry. U nas w gminie jest tak, że szerzy się nienawiść. Ludzie podajcie sobie ręce bo wstyd. Zobaczcie do czego to może doprowadzić. Włódarze Rozprzy czas na lepszą zmianę.

 3. Zbiórka była organizowana społecznie. Każdy z nas dał do puszki i myślę ze władze gminy też.
  Ale to organizator powinien zadbać o promocję imprezy którą organizuje. Nie widziałem aby OSP promowała wydarzenia gminy u siebie. A czy osp wysłała informacje do gminy z prośbą o zamieszczenie na stronie?
  Trochę logicznego myślenia a nie tego hejtu nienawiści. Czy na tym ma polegać orkiestra?

  1. Nie mieszajcie orkiestry, do konfliktu ug a osp. To nie ma nic wspolnego. Na stronie ug rzeczywiście nie ma nic o wosp w osp Rozprzy ,skoro jest osoba od promocji która bierze kasę za to ,to jej obowiązkiem jest się interesować co się dzieje w gminie, bo na fb straży i plakatach była informacja o imprezie A tłumaczenie ze osp nie wysłała info to nie na miejscu .pytam czy gmina jest dla nas czy my dla gminy. A panu który podpisał się anonim to radzę się wziąść do pracy a nie tylko w sieci przeglądać wiadomości bo nie za to bierze pieniądze i to nie małe. .Pozdrawiam strażaków, panowie tak trzymać miejcie swoje zdanie i nie poddajcie się .trzymam kciuki i popieram w 100%

   1. Gdybym większość swojego wolnego czasu stał pod strażnicą, pieprzył głupoty i wiecznie myślał jaką tu świnię położyć władzy to logicznie myśląc nie dziwiłbym się, że tej pomocy nie mam, choćby w promowaniu imprezy. Siejecie dokładnie taką samą propagandę, wyimaginowaną rzeczywistość, podobnie jak TVpis czy TVN-y i Polsaty tyle, że poprzez portal społecznościowy. Może wy, albo ktoś z Was też ma w tym swoje uktyte cele?
    Tyle mówi się w ostatnich dniach o mowie nienawiści, jej definicji, znaczeniu i konsekwencjach. Uważam, że Straż w Rozprzy w kierunku władz gminy używa tylko takiej. Przyczyniacie się chłopaki do podziału naszego małego społeczeństwa, tylko po co? Budujecie małą wojnę, przy czym
    zwolenników nie macie oszałamiająco dużo, a będziecie mieć jeszcze mniej poprzez takie zachowanie.
    Kto mądrzejszy, kto chce być zdrowszy już opuścił Wasze szeregi czy bliskie otoczenie. Nie ze względu na brak działań, nudę. U Was Panowie wielkich serc, motywacji do działania nie brakuje, jest jej bardzo dużo. Ludzie od was się odwracają, bo oprócz rzeczy dobrych robicie rzeczy dziwne. Na pewno takie, których organizacja taka jak straż powinna się wstydzić, a wy się tym szczycicie. To już nie jest zdrowe.

    Jeszcze pismo do redakcji, gdzie głównym tematem nie jest WOSP a dokopanie władzy, bo jeszcze za mało. Brawo Piotrek!
    To ironia.
    Porozmawiajcie z Nimi i im pomóżcie, to razem coś osiągnięcie, tym artykułem raczej osiągnięcie niewiele.

 4. Kolejny rozprzanin abyś ty od tych chłopaków nie potrzebował pomocy oni odwalają kawał dobrej roboty a spór jaki mają to jest ich sprawa i nikt kto nie należy do nich nie powinien się tym interesować.