Rozpad Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej!

Views: 829

Niczym pierwszy śnieg topnieje Klub Radnych „Koalicji Obywatelskiej”. Z czworga wprowadzonych do Rady Miasta radnych zostało zaledwie dwoje. Klub KO zawiązał się na początku listopada i nie przetrwał nawet do pierwszej sesji RM.

Jeszcze do wczoraj Klub „Koalicji Obywatelskiej” liczył czworo radnych. W jego skład wchodzili: Marlena Wężyk-Głowacka, Konrad Czyżyński, Sylwia Więcławska i Dariusz Cecotka. Dziś, radni Więcławska i Cecotka połączyli siły z Krystyną Czechowską, Janem Dziemdziorą i Ludomirem Penciną, którzy tworzyli „TAK dla Piotrkowa”. Porozumienie programowe podpisano rano (21.11), czyli  jeszcze przed pierwszym posiedzeniem Rady Miasta. – W samorządzie nie może być partyjniactwa. To nie jest Wiejska. Powinniśmy działać na rzecz i dla dobra wszystkich mieszkańców, bez względu na szyld polityczny – mówił w rozmowie z nami radny Dariusz Cecotka. – Chcemy pracować dla dobra miasta, nie chcemy być opozycją, która na „nie” jest tylko dla zasady – dodał radny.

Aktualnie nowy „Klub Radnych dla Piotrkowa” tworzy pięć osób: Krystyna Czechowska, Jan Dziemdziora, Ludomir Pencina, a także Sylwia Więcławska i Dariusz Cecotka.

Komentarzy: 3

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *