Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Rozpad Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej!

Niczym pierwszy śnieg topnieje Klub Radnych „Koalicji Obywatelskiej”. Z czworga wprowadzonych do Rady Miasta radnych zostało zaledwie dwoje. Klub KO zawiązał się na początku listopada i nie przetrwał nawet do pierwszej sesji RM.

Jeszcze do wczoraj Klub „Koalicji Obywatelskiej” liczył czworo radnych. W jego skład wchodzili: Marlena Wężyk-Głowacka, Konrad Czyżyński, Sylwia Więcławska i Dariusz Cecotka. Dziś, radni Więcławska i Cecotka połączyli siły z Krystyną Czechowską, Janem Dziemdziorą i Ludomirem Penciną, którzy tworzyli „TAK dla Piotrkowa”. Porozumienie programowe podpisano rano (21.11), czyli  jeszcze przed pierwszym posiedzeniem Rady Miasta. – W samorządzie nie może być partyjniactwa. To nie jest Wiejska. Powinniśmy działać na rzecz i dla dobra wszystkich mieszkańców, bez względu na szyld polityczny – mówił w rozmowie z nami radny Dariusz Cecotka. – Chcemy pracować dla dobra miasta, nie chcemy być opozycją, która na „nie” jest tylko dla zasady – dodał radny.

Aktualnie nowy „Klub Radnych dla Piotrkowa” tworzy pięć osób: Krystyna Czechowska, Jan Dziemdziora, Ludomir Pencina, a także Sylwia Więcławska i Dariusz Cecotka.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hrobot
Hrobot
21 listopada, 2018 10:15

Ciekawe jak długo jeszcze ten “bezpartyjny fachowiec” będzie pracował w Haeringu , czy zamieni pracę na jakąś konfiturkę.

Anonimowo
Anonimowo
21 listopada, 2018 10:55

Co na to władze Nowoczesnej? Wyjście członków .N do klubu PSL?

Recco
Recco
22 listopada, 2018 10:29

Nowoczesne chorągiewki

Powiązane artykuły

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x