Gminy

Recydywista pijak,znowu spowodował kolizję. Uszkodzone auto należało do policjantów

We wtorkowy wieczór doszło do kolizji drogowej w miejscowości Parzniewice. Jak się okazało, sprawca kolizji był pod wpływem alkoholu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany i wkrótce usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w godzinach wieczornych dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kolizji dwóch osobówek w miejscowości Parzniewice. – Okazało się, że kierujący hondą podczas manewru wymijania bocznym lusterkiem uderzył w peugeota. 41-latek po zderzeniu wysiadł z pojazdu. Idąc chwiejnym krokiem chciał się „dogadać” z podróżującymi peugeotem. Mężczyźnie zrzedła mina kiedy dowiedział się, że są to policjanci po służbie. Zdezorientowany rzucił na ziemię potwierdzenie polisy ubezpieczeniowej, po czym skierował się w stronę swojego pojazdu z zamiarem ucieczki. Policjanci od razu udaremnili mu dalszą jazdę oraz powiadomili dyżurnego, który na miejsce skierował patrol. Po sprawdzeniu okazało się, że 41-latek ma blisko promil alkoholu w organizmie. Posiadał on również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za wcześniejszą jazdę z „promilami”. – informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Ta sytuacja po raz kolejny pokazała, że policjantem jest się również w czasie wolnym od służby.

1 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!