Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Radny Piotr Gajda uległ poważnemu wypadkowi – AKTUALIZACJA

Piotrkowski radny Piotr Gajda, podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych jako pracownik Muzeum, na starym cmentarzu w Piotrkowie uległ poważnemu wypadkowi. Z naszych informacji wynika, że radny upadł na metalowy krzyż i przebił jamę brzuszną.

Do wypadku doszło w środę (24.11) po południu na starym cmentarzu w Piotrkowie Trybunalskim. Z naszych informacji wynika, że radny przewrócił się na metalowy krzyż i przebił jamę brzuszną. Rana jest bardzo rozległa i doszło do wytrzewienia. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe jednak ze względu na to, że nie było żadnej wolnej karetki, na miejsce przyjechała straż pożarna z Piotrkowa.

Po dojeździe służb ratunkowych, Piotr Gajda był już w samochodzie którym wraz z kolegą przyjechał na cmentarz. Strażacy udzielili mu pierwszej pomocy, a na miejsce wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Jednak w związku z tym, że helikopter miał przylecieć dopiero za 15 minut, strażacy będący na miejscu podjęli decyzję o tym, że samodzielnie przewiozą poszkodowanego do szpitala.

Strażacy zabezpieczyli w samochodzie ranę radnego i eskortowali poszkodowanego do szpitala. Piotr Gajda trafił na szpitalny oddział ratunkowy, a stamtąd na blok operacyjny.

W czwartek SSW im Kopernika wydał oświadczenie o stanie zdrowia radnego Piotra Gajdy.

– Pacjent został przyjęty w dniu 24 listopada o godzinie 12:55 z powodu urazu powłok jamy brzusznej oraz urazu podudzia. W warunkach Bloku Operacyjnego przeprowadzono rewizję ran i zaopatrzono je chirurgicznie. Nie stwierdzono uszkodzenia narządów wewnętrznych. Stan pacjenta na dzień 25 listopada jest dobry

mówi w rozmowie z portalem Aneta Grab, rzeczniczka Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Kopernika w Piotrkowie
5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
24 listopada, 2021 17:32

Śmiech na sali brak wolnej karetki bo lekarze na % straż pożarna przewozi poszkodowanych po prostu miasto schodzi na psy.

Antoni
Antoni
24 listopada, 2021 19:01

Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze . Jesteś nam tutaj potrzebny .. Miasto i mieszkańcy Ciebie potrzebują .

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!