Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Rada Społeczna SSW im. Kopernika za rozszerzeniem działalności

Łódzki OW Narodowego Funduszu Zdrowia otrzymał stanowisko Rady Społecznej SSW im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, w którym Rada wyraża pełne poparcie dla wszelkich działań, “które przyczynią się do kontynuacji i dostępności do świadczeń na rzecz mieszkańców powiatu piotrowskiego” – poinformowała Anna Leder, rzeczniczka prasowa NFZ w Łodzi.

Chodzi o świadczenia medyczne, z których udzielania na rzecz mieszkańców powiatu, zrezygnowało Powiatowe Centrum, wypowiadając umowę ŁOW NFZ.

– Stanowisko Rady jest zbieżne ze stanowiskiem Dyrektora ŁOW NFZ, który proponuje rozszerzenie działalności SSW o oddział ginekologiczno-położniczy wraz z poradnią ginekologiczną i oddział neonatologiczny; zwiększenie liczby łóżek kardiologicznych i internistycznych, a także zabezpieczenie świadczeń w poradniach specjalistycznych i nocnej pomocy. – informuje Anna Leder.

– Łódzki OW NFZ będzie współpracował z Marszałkiem Województwa i Wojewodą Łódzkim oraz Dyrekcją SSW w Piotrkowie Trybunalskim, tak, by zgodnie z przepisami prawa, zapewnić mieszkańcom powiatu dostęp do leczenia na niezmienionym poziomie. – dodaje rzeczniczka.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x