Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pszczoły na dachu Focusa cały czas dają miód

W pasiece na dachu w Focus Mall w Piotrkowie zakończyło się pierwsze w tym roku miodobranie. Zebrano ponad 62 litrów miodu wielokwiatowego, który zapakowany został do 296 słoiczków. Z tej okazji w centrum na wszystkich posiadaczy bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT czekają słodkie podarunki.

W związku z rozpoczęciem sezonu na miodobrania i zakończeniem pierwszych zbiorów w tym roku w pasiece na dachu Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim rusza akcja dzielenia się miodem. Aby otrzymać słoiczek pełnego zdrowia, świeżo zebranego bursztynowego przysmaku wystarczy być posiadaczem aplikacji lojalnościowej SPOT. Można ją pobrać za darmo ze sklepów Google Play oraz App Store. Na osoby, które zarejestrują się jako nowi użytkownicy czeka 100 punktów na powitanie oraz słoiczek miodu. Klienci, którzy posiadają już aplikację, mogą otrzymać miodowy słoiczek wybierając go z katalogu za 300 punktów. Aby odebrać miód należy zgłaszać się do Punktu Informacyjnego w galerii od poniedziałku do soboty w godz. 12:00 – 19:00.

Miód to pyszny, naturalny i zdrowy dodatek do napojów i potraw. Nasze pszczoły, dzięki odpowiedniej opiece nad ulami i trosce pszczelarzy co roku produkują imponujące ilości tego wartościowego przysmaku. Okoliczne pola, park i nasza duża łąka kwietna znajdująca się tuż obok galerii dostarczają dużo różnorodnych pyłków i potrzebnego nektaru. Zapraszamy do wspólnego rozkoszowania się najświeższym wiosennym miodem” – mówi Olga Wiernicka, Regional Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Miód będzie dostępny w galerii do wyczerpania zapasów!

Miodna pasieka Focus Mall w Piotrkowie jest posadowiona na zielonej części dachu galerii. Jest to ponad 10 tys. mkw. powierzchni biologicznie czynnej, na której rosną kwitnące rozchodniki. Liczy 5 uli, w których mieszka około 250 tys. pszczół popularnej rasy pszczół kraińskich (tzw. krainka). Są to pszczoły łagodne, które świetnie odnajdują się w środowisku miejskim. W ciągu roku odbywają się średnio 3 miodobrania.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!