AleksandrówWydarzenia

Protest wyborczy w sprawie Dionizego Głowackiego i Pawła Mamrota

Do Komisarza Wyborczego w Piotrkowie wpłynął protest wyboczy od pełnomocnika KWW Michała Małeckiego „Jesteśmy Razem” kandydata na wójta gminy Aleksandrów. Pismo dotyczy ewentualnych nieprawidłowości, jakich dopuścić się mieli sztabowcy KWW Dionizego Głowackiego, z ramienia którego startuje Paweł Mamrot.

Informację o wpłynięciu wniosku potwierdził w rozmowie z nami dyrektor Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Szymon Kopka. Z naszych informacji wynika, że chodzi o ulotki wyborcze Pawła Mamrota, na których udziela on poparcia innemu kandydatowi – Dionizemu Głowackiemu, startującemu do Rady Powiatu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że obaj panowie startują w wyborach z różnych komitetów. Zgodnie w prawem, Paweł Mamrot nie może na swoich materiałach wyborczych umieszczać nazwisk kandydatów z innych komitetów. Komisarz wyborczy zażądał wyjaśnień od pełnomocnika KWW Dionizego Głowackiego “Wspólnie dla Gminy” z którego startuje Paweł Mamrot. Jeśli nie przekonają one Komisarza, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury.

Tagi

Powiązane artykuły

42 komentarzy

  1. Skąd w tobie tyle jadu w stosunku do tego człowieka. Żal ci ze on taki sam siucok jak ty doszedł do czegoś więcej niż trzy krowy i dwie świnie?? zazdrościsz mu zaradosci, pracowitości, poświęcenia, życia rodzinnego i społecznego czy czego? Pan Małecki nie jest moim kandydatem a mimo to go nie opluwam w każdym komentarzu.

 1. Razi w oczy! Jestem całym sercem za panem Mamrotem. Który jest przede wszytskim dla ludzi – nie dla siebie, i nie dla hejtu w internecie. Na fb plaga niestosownych komentarzy – które są na poziomie dzieci w gimnazjum jak nie podstawówki. Polecam wylać sobie wiadro zimnej wody na głowę. Pan Mamrot ma duże poparcie i wygra, kazdy mu kibicuje bo On nie raz kibicował Nam.

 2. Do prokuratury powinni zgłosić wydanie Biuletynu Informacyjnego, który został wydany w czasie kampanii wyborczej z budżetu gminy. Tak to można startiwać i robić sobie kampanię kosztem gminy, która zaciąga kolejne kredyty.

 3. Tak to jest jak władza myśli , że lud ciemny wszystko łyknie. Najpierw zamiana stołkami ot tak, że niby planowane to wszystko było a teraz kampania na byle jak i nie wiedomo za czyje pieniądze. To pokazuje jak się szanuje swoich wyborców, mam nadzieję że nie wszyscy dadzą się omamić miłymi słówkami i ukłonami do pasa.

 4. Ludzie opamietacie sie sa kandydaci na wojtow zaglosujcie na kogo chcecie ale nie robcie swin Panu Mamrotowi czy Panu Dionizemu jezeli nie jestescie za nimi nie glosujcie poprostu ale nie robci im takiego swinstwa jak robicie zachowujcie sie jak dorosli a nie jak male dzieci Pan Mamrot i Pan Dionizy zrobili duzo dla gminy

  1. Ha ha ha nie róbcie im świństwa…. Odezwał się właśnie głos ludu ciemnego. Jakie to świństwo? Świństwem a racZej przestępstwem jest to co zostało zgłoszone. Jak cię okradną to też nie pójdziesz na policję żeby świństwa złodziejowi nie robić? Zastanów sie. Czas skończyć te rządy i politykę Głowackiego bo wiadomo że wszystko on planuje

   1. Przeczytajcie sobie program wyborczy p. Maleckiego i zobaczcie ile w nim jest obiecane co juz jest zrobione albo zaczete… Ale tylko ktoś rozsądny to zobaczy… Kazdy ma prawo kandydować , jednak to co wyprawia p. X wraz ze swoimi ludźmi przechodzi wszelkie granice. Pan glowacki tyle lat jest wójtem i nigdy nie musiał uzywac takich sił, bo jest dobrym człowiekiem i bardzo dużo robi dla gminy i mieszkańców wiec każdy go popierał. Pan Mamrot człowiek, ktory nigdy nikomu nie odmówi pomocy, wsparcia i tak będzie, każdy kto go zna to potwierdzi.

    1. Właśnie to co wyprawia Pan Głowacki i Pan Mamrot to przechodzi ludzkie pojęcie.po pierwsze w biuletynie jest wiele nie prawdy kiedy np.co powstało czy pobudowano ,a ile dobrego zniszczył, po drugie po to jest wójt ,burmistrz czy prezydent,żeby pozyskiwał pieniądze i działał.Bardzo proszę nie obrażaj ludzi Pana Małeckiego, a to co wyprawia Pan Głowacki woła o pomstę do nieba chyba za mało wiesz.Dobrze wiem jak Głowacki był wybierany na wójta i nie masz zielonego pojęcia jakich chwytów używał ,aż włóczył się po sądach i nie tylko on,ale wielu innych ludzi mu przyjaznych i proszę nie pisz takich głupot bo mogę ujawnić o wiele więcej ,ale chyba o to nie chodzi ,a na wybory i tak nie idę bo nie ma mojego kandydata-pozdrawiam.

 5. Jeszcze jest druga strona medalu, ponieważ KWW Przyjazny Powiat, z którego kandyduje Głowacki także udzielił poparcia w swoich materiałach wyborczych Mamrotowi. Także Ci dwaj powinni się teraz tłumaczyć prokuraturze.

 6. do anonima…. to Ty chyba jeszcze nie znasz Pana Mamrota,owszem pięknie się kłania i podaje rękę ,ale jego zachowanie wobec ludzi mówi wiele do życzenia -wiem co mówię,a dla ludzi bardziej otwarty był Pan Dionizy i szkoda ,że dał tak sobą manewrować i wciągnąć się w takie manipulacje;;;po wtóre nie wierzę,że Pan Mamrot nie pisał swojej ulotki czy jej nie czyta[ł przecież zawsze wg paragrafu powinno być]

  1. To prawda, pan Mamrot jest przebiegły i skuteczny – swoimi dyplomatycznymi ruchami potrafi wyeliminować nie wygodnych. Jego hasło powinno brzmieć ” Zawsze dla Wybranych” A pana Wójta szkoda, bo nieraz niszczył, ale jednak był lepszym człowiekiem od sekretarza.

 7. Mamrot dobrym człowiekiem? No ktoś tu chyba przesadza. On tylko dobrze gada i sie umizguje. Przeciez kazdy wie, ze te ulotki, pisma pisze Mamrot, a teraz pani Z – pelnomocnik, bedzie musiala sie tlumaczyc z tworczosci Mamrota 🙁

 8. Głosuję na Małeckiego, ponieważ nie chcę żyć w gminie, gdzie faworyzowani są mieszkańcy. Liczę na prawdziwą zmianę i równe traktowanie. Trzymam kciuki!!!

   1. Widocznie Ci wrogowie tak już mają dosyć tych dwóch panów, że wolą Małeckiego. Zresztą głupie gadki, ojciec Pana Michała nie żyje, a Wy jeszcze się go czepiacie. Rozliczajcie tu i teraz. To, że ktoś nie lubi swojej teściowej to znaczy, że ma rozwód z żoną albo mężem brać? Poszukajcie jeszcze dziadka z Wermachtu.

    1. Kiedyś mieli dość Pana Małeckiego teraz mają dość tej władzy.Wypisywali obelgi na ówczeną władzę teraz piszą na tą- to Ci sami ludzie! Niszczyli zdowie i niszczą.Panie Michale nawet nie wiesz ile głosów tracisz przez osoby, które Ci towarzyszą. I tu teściowa nie ma nic do tego Pani Kasiu.

     1. Aniu W kiedyś mieszkańcy sprzyjali panu Małeckiemu, a obecnie sprzyjają panu Głowackiemu….ja się pytam, co skłoniło ludzi do tak drastycznej zmiany, co stało się z przyjaciółmi taty pana Michała? Czyżby nie pamiętali jakim był dobrym człowiekiem i ile mu zawdzięczają? Aniu, czy oddasz swój głos na pana Michała? Mam nadzieję, że tak!!!

 9. Ludzie przestańcie obrażać kandydatów na Wójta naszej gminy. To wyborcy zdecydują który z Panów ma nim zostać. Poza tym uważam, że zawsze trzeba być za swoim człowiekiem. Nie wszystkim można dogodzić i nie wszystko jest takie proste jak się Wam wydaje. Od jakiegoś czasu obserwuję poczynania naszych władz i zauważyłem, że gdyby nie Mamrot, jego zapał, wiedza, kultura osobista a przede wszystkim szczere chęci to guzik byśmy tu mieli. Cieszcie się z tego co macie, bo jak mówi pewne powiedzenie: “lepsze znane zło niż obce dobro”. Panie Pawle życzę pomyślności w wyborach

 10. M. to taki farbowany lisek jest szkoda Dyzka. Kazdy wie ze go mlody wygryzl a gadki o emeryturze sa klamstwem bo kto by go zmusil isc na emeryture? Uwazam ze do powiatu Dyziek sie nienadaje bo tam juz sa bardziej inteligentni ludzie ale jako wojt gdzie mial praownikow byl ok.

  1. Panie Dionizy taki jesteś sprawiedliwy,to dlaczego wszystkim nie wyrażasz zgody na głosowanie bo co?mnie nie wyraziłeś pomimo ,że mam posiadłość płace podatki za wodę ,śmieci etc.etc.a do mojej cioci i wujka to przyjechałeś płaszczyłeś się i namawiałeś ich na siłę,ale nie wyrazili zgody na pewno wiesz o kim pisze.Bóg na to wszystko patrzy.,pozdrawiam.

 11. szkoda że o naszych potrzebach najwięcej rozpisują się ludzie, którzy już nie mieszkają na jej rejonie i uważają że znają nasze problemy. Nie decydujcie o nas MIESZKAŃCACH -myślicie że same meldunki dają Wam do tego prawo, według przepisów może tak, ale praktycznie jesteście oderwani od naszej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sprawdź także
Close
Back to top button
Close
Close