AleksandrówWydarzenia

Protest wyborczy w sprawie Dionizego Głowackiego i Pawła Mamrota

Do Komisarza Wyborczego w Piotrkowie wpłynął protest wyboczy od pełnomocnika KWW Michała Małeckiego „Jesteśmy Razem” kandydata na wójta gminy Aleksandrów. Pismo dotyczy ewentualnych nieprawidłowości, jakich dopuścić się mieli sztabowcy KWW Dionizego Głowackiego, z ramienia którego startuje Paweł Mamrot.

Informację o wpłynięciu wniosku potwierdził w rozmowie z nami dyrektor Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Szymon Kopka. Z naszych informacji wynika, że chodzi o ulotki wyborcze Pawła Mamrota, na których udziela on poparcia innemu kandydatowi – Dionizemu Głowackiemu, startującemu do Rady Powiatu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że obaj panowie startują w wyborach z różnych komitetów. Zgodnie w prawem, Paweł Mamrot nie może na swoich materiałach wyborczych umieszczać nazwisk kandydatów z innych komitetów. Komisarz wyborczy zażądał wyjaśnień od pełnomocnika KWW Dionizego Głowackiego “Wspólnie dla Gminy” z którego startuje Paweł Mamrot. Jeśli nie przekonają one Komisarza, sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
siucok
siucok
11 października, 2018 07:41

a taki Mamrot uczony w prawie

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  siucok
11 października, 2018 18:00

Skąd w tobie tyle jadu w stosunku do tego człowieka. Żal ci ze on taki sam siucok jak ty doszedł do czegoś więcej niż trzy krowy i dwie świnie?? zazdrościsz mu zaradosci, pracowitości, poświęcenia, życia rodzinnego i społecznego czy czego? Pan Małecki nie jest moim kandydatem a mimo to go nie opluwam w każdym komentarzu.

Anonimowo
Anonimowo
11 października, 2018 07:57

Razi w oczy! Jestem całym sercem za panem Mamrotem. Który jest przede wszytskim dla ludzi – nie dla siebie, i nie dla hejtu w internecie. Na fb plaga niestosownych komentarzy – które są na poziomie dzieci w gimnazjum jak nie podstawówki. Polecam wylać sobie wiadro zimnej wody na głowę. Pan Mamrot ma duże poparcie i wygra, kazdy mu kibicuje bo On nie raz kibicował Nam.

Elektor
Elektor
Reply to  Anonimowo
11 października, 2018 09:43

Anonimie zapewniam cię, że Mamrot nie był i nigdy nie będzie dla wszystkich wszystkich.

Realista
Realista
11 października, 2018 08:24

Do prokuratury powinni zgłosić wydanie Biuletynu Informacyjnego, który został wydany w czasie kampanii wyborczej z budżetu gminy. Tak to można startiwać i robić sobie kampanię kosztem gminy, która zaciąga kolejne kredyty.

miesz
miesz
Reply to  Realista
11 października, 2018 14:53

Te ich wychwalenia, co to oni nie zrobili, dobrze, że dotację są, bo takiego Biuletynu nie mieli by z czego zrobić…

GOŚĆ.
GOŚĆ.
Reply to  miesz
12 października, 2018 05:13

Dotacje same nie wpływają na konta .Widać, że pojęcia o pracy w samorządzie nie macie…

miesz
miesz
Reply to  GOŚĆ.
12 października, 2018 06:52

Oczywiście, że same nie wpływają, ale to jest ich obowiązek żeby pozyskać dotację, więc nie mają się czym chwalić.

Rrr
Rrr
11 października, 2018 09:34

Tak to jest jak władza myśli , że lud ciemny wszystko łyknie. Najpierw zamiana stołkami ot tak, że niby planowane to wszystko było a teraz kampania na byle jak i nie wiedomo za czyje pieniądze. To pokazuje jak się szanuje swoich wyborców, mam nadzieję że nie wszyscy dadzą się omamić miłymi słówkami i ukłonami do pasa.

Sołtys
Sołtys
11 października, 2018 09:40

Ciekawe co zrobią z ulotka wyborcza i kalendarzykami….
Do kosza 😉

milena
11 października, 2018 09:44

Ludzie opamietacie sie sa kandydaci na wojtow zaglosujcie na kogo chcecie ale nie robcie swin Panu Mamrotowi czy Panu Dionizemu jezeli nie jestescie za nimi nie glosujcie poprostu ale nie robci im takiego swinstwa jak robicie zachowujcie sie jak dorosli a nie jak male dzieci Pan Mamrot i Pan Dionizy zrobili duzo dla gminy

Zart
Zart
Reply to  milena
11 października, 2018 09:53

Ha ha ha nie róbcie im świństwa…. Odezwał się właśnie głos ludu ciemnego. Jakie to świństwo? Świństwem a racZej przestępstwem jest to co zostało zgłoszone. Jak cię okradną to też nie pójdziesz na policję żeby świństwa złodziejowi nie robić? Zastanów sie. Czas skończyć te rządy i politykę Głowackiego bo wiadomo że wszystko on planuje

John
John
Reply to  Zart
11 października, 2018 14:13

Przeczytajcie sobie program wyborczy p. Maleckiego i zobaczcie ile w nim jest obiecane co juz jest zrobione albo zaczete… Ale tylko ktoś rozsądny to zobaczy… Kazdy ma prawo kandydować , jednak to co wyprawia p. X wraz ze swoimi ludźmi przechodzi wszelkie granice. Pan glowacki tyle lat jest wójtem i nigdy nie musiał uzywac takich sił, bo jest dobrym człowiekiem i bardzo dużo robi dla gminy i mieszkańców wiec każdy go popierał. Pan Mamrot człowiek, ktory nigdy nikomu nie odmówi pomocy, wsparcia i tak będzie, każdy kto go zna to potwierdzi.

optymista
Reply to  John
11 października, 2018 18:41

Właśnie to co wyprawia Pan Głowacki i Pan Mamrot to przechodzi ludzkie pojęcie.po pierwsze w biuletynie jest wiele nie prawdy kiedy np.co powstało czy pobudowano ,a ile dobrego zniszczył, po drugie po to jest wójt ,burmistrz czy prezydent,żeby pozyskiwał pieniądze i działał.Bardzo proszę nie obrażaj ludzi Pana Małeckiego, a to co wyprawia Pan Głowacki woła o pomstę do nieba chyba za mało wiesz.Dobrze wiem jak Głowacki był wybierany na wójta i nie masz zielonego pojęcia jakich chwytów używał ,aż włóczył się po sądach i nie tylko on,ale wielu innych ludzi mu przyjaznych i proszę nie pisz takich głupot bo mogę… Czytaj więcej »

esperanza
esperanza
Reply to  John
11 października, 2018 18:43

Co takiego dobrego zrobił p. Głowacki naszej Gminie, oprócz tego co musi???

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  milena
11 października, 2018 14:01

Obiecaną masz pracę, czy już pracujesz?

mieszkanka gminy
mieszkanka gminy
Reply to  milena
11 października, 2018 14:51

Nikt nie robi im świństw, sami się chłopaki poplątali w swoich poparciach dla siebie…

Anonimowo
Anonimowo
11 października, 2018 11:54

nich ten KWW Małecki zajmie się sobą.. .. dobre.. najłatwiej hejtować innych i nic więcej

Paragraf
Paragraf
11 października, 2018 13:54

Jeszcze jest druga strona medalu, ponieważ KWW Przyjazny Powiat, z którego kandyduje Głowacki także udzielił poparcia w swoich materiałach wyborczych Mamrotowi. Także Ci dwaj powinni się teraz tłumaczyć prokuraturze.

Anonimowo
Anonimowo
11 października, 2018 17:06

Taka burza i rzecz jasna na chwile przed głosowaniem.

czytelnik
11 października, 2018 17:11

do anonima…. to Ty chyba jeszcze nie znasz Pana Mamrota,owszem pięknie się kłania i podaje rękę ,ale jego zachowanie wobec ludzi mówi wiele do życzenia -wiem co mówię,a dla ludzi bardziej otwarty był Pan Dionizy i szkoda ,że dał tak sobą manewrować i wciągnąć się w takie manipulacje;;;po wtóre nie wierzę,że Pan Mamrot nie pisał swojej ulotki czy jej nie czyta[ł przecież zawsze wg paragrafu powinno być]

wyborca
wyborca
Reply to  czytelnik
12 października, 2018 08:51

To prawda, pan Mamrot jest przebiegły i skuteczny – swoimi dyplomatycznymi ruchami potrafi wyeliminować nie wygodnych. Jego hasło powinno brzmieć ” Zawsze dla Wybranych” A pana Wójta szkoda, bo nieraz niszczył, ale jednak był lepszym człowiekiem od sekretarza.

Anonimowo
Anonimowo
11 października, 2018 17:55

Dajcie już spokój bo to się robi nudne. Wiadomo że przed wyborami jedni drugim będą wyciągać brudy nawet rodzinne.

Kasia
Kasia
12 października, 2018 07:03

Mamrot dobrym człowiekiem? No ktoś tu chyba przesadza. On tylko dobrze gada i sie umizguje. Przeciez kazdy wie, ze te ulotki, pisma pisze Mamrot, a teraz pani Z – pelnomocnik, bedzie musiala sie tlumaczyc z tworczosci Mamrota 🙁

mieszkanka
mieszkanka
12 października, 2018 11:30

Głosuję na Małeckiego, ponieważ nie chcę żyć w gminie, gdzie faworyzowani są mieszkańcy. Liczę na prawdziwą zmianę i równe traktowanie. Trzymam kciuki!!!

Ania
Ania
12 października, 2018 12:44

Panie Michale, miałam Pana za lepszego człowieka, tą akcją dużo zwolenników Pan stracił…. Szkoda

Obużona.
Obużona.
Reply to  Ania
12 października, 2018 19:07

Ja też zmieniłam zdanie o Panu Michale po tym z kim się zadaje.Wrogowie ojca stali się jego przyjaciółmi.Brak słów…

Kasia
Kasia
Reply to  Obużona.
15 października, 2018 15:37

Widocznie Ci wrogowie tak już mają dosyć tych dwóch panów, że wolą Małeckiego. Zresztą głupie gadki, ojciec Pana Michała nie żyje, a Wy jeszcze się go czepiacie. Rozliczajcie tu i teraz. To, że ktoś nie lubi swojej teściowej to znaczy, że ma rozwód z żoną albo mężem brać? Poszukajcie jeszcze dziadka z Wermachtu.

Ania W.
Ania W.
Reply to  Kasia
16 października, 2018 15:20

Kiedyś mieli dość Pana Małeckiego teraz mają dość tej władzy.Wypisywali obelgi na ówczeną władzę teraz piszą na tą- to Ci sami ludzie! Niszczyli zdowie i niszczą.Panie Michale nawet nie wiesz ile głosów tracisz przez osoby, które Ci towarzyszą. I tu teściowa nie ma nic do tego Pani Kasiu.

Gość
Gość
Reply to  Ania W.
17 października, 2018 08:28

Aniu W kiedyś mieszkańcy sprzyjali panu Małeckiemu, a obecnie sprzyjają panu Głowackiemu….ja się pytam, co skłoniło ludzi do tak drastycznej zmiany, co stało się z przyjaciółmi taty pana Michała? Czyżby nie pamiętali jakim był dobrym człowiekiem i ile mu zawdzięczają? Aniu, czy oddasz swój głos na pana Michała? Mam nadzieję, że tak!!!

Pioter
Pioter
Reply to  Kasia
17 października, 2018 10:07

Prawda

Anonimowo
Anonimowo
12 października, 2018 16:08

Malecki daj już nam odetchnąć i tak jesteś z PSL i nic tego nie zmieni. .. czemu pslowcy wtydzą się psl… o dpowiedz… bo to jest ciekawe?^^

czytelnik
Reply to  Anonimowo
12 października, 2018 18:12

a, Mamrot do rady powiatu startował z PO i co wy na to?, a teraz to się wstydzi teraz to już nie wiem czy PIS czy Po pozdrawiam,ja też mam dość Mamrota

zdumiony
zdumiony
Reply to  czytelnik
12 października, 2018 20:21

PSL nazwy nie zmienił….a Głowacki i Mamrot z PO do PISu przeszli?

Anonimowo
Anonimowo
Reply to  zdumiony
13 października, 2018 19:00

mamrot zawsze byl raczej bezpartyjny

Richardo
Richardo
12 października, 2018 20:45

Ludzie przestańcie obrażać kandydatów na Wójta naszej gminy. To wyborcy zdecydują który z Panów ma nim zostać. Poza tym uważam, że zawsze trzeba być za swoim człowiekiem. Nie wszystkim można dogodzić i nie wszystko jest takie proste jak się Wam wydaje. Od jakiegoś czasu obserwuję poczynania naszych władz i zauważyłem, że gdyby nie Mamrot, jego zapał, wiedza, kultura osobista a przede wszystkim szczere chęci to guzik byśmy tu mieli. Cieszcie się z tego co macie, bo jak mówi pewne powiedzenie: “lepsze znane zło niż obce dobro”. Panie Pawle życzę pomyślności w wyborach

CzytelnikJ
CzytelnikJ
13 października, 2018 08:00

M. to taki farbowany lisek jest szkoda Dyzka. Kazdy wie ze go mlody wygryzl a gadki o emeryturze sa klamstwem bo kto by go zmusil isc na emeryture? Uwazam ze do powiatu Dyziek sie nienadaje bo tam juz sa bardziej inteligentni ludzie ale jako wojt gdzie mial praownikow byl ok.

mieszkanka gminy
Reply to  CzytelnikJ
13 października, 2018 12:08

Panie Dionizy brawo udało Ci się nawet skłócić rodziny,ale podziękowałeś swoim wyborcom co cię wsadzili na stołek wójta,szkoda tylko ze jeszcze do nich nie dotarło jak się o nich wyrażałeś już płacisz .

Anna
Anna
Reply to  mieszkanka gminy
15 października, 2018 15:32

Dyziek i Paweł to nawet tych co za nimi szli zawsze zrazili do siebie

Gość.
Gość.
Reply to  Anna
16 października, 2018 05:32

Koleżanką ich Pani jest ? Bo jeśli nie to dla Pani Pan Dionizy i Pan Paweł.Trochę kultury szanowna Pani.

czytelnik
Reply to  CzytelnikJ
13 października, 2018 12:15

Panie Dionizy taki jesteś sprawiedliwy,to dlaczego wszystkim nie wyrażasz zgody na głosowanie bo co?mnie nie wyraziłeś pomimo ,że mam posiadłość płace podatki za wodę ,śmieci etc.etc.a do mojej cioci i wujka to przyjechałeś płaszczyłeś się i namawiałeś ich na siłę,ale nie wyrazili zgody na pewno wiesz o kim pisze.Bóg na to wszystko patrzy.,pozdrawiam.

Mieszkanka
Mieszkanka
15 października, 2018 05:32

szkoda że o naszych potrzebach najwięcej rozpisują się ludzie, którzy już nie mieszkają na jej rejonie i uważają że znają nasze problemy. Nie decydujcie o nas MIESZKAŃCACH -myślicie że same meldunki dają Wam do tego prawo, według przepisów może tak, ale praktycznie jesteście oderwani od naszej rzeczywistości.

Back to top button
42
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x