GorzkowiceWydarzenia

Pozbądź się azbestu

Akcję odbioru eternitowych pokryć dachowych organizuje Urząd Gminy w Gorzkowicach, dlatego do 5 lutego, mieszkańcy mogą składać wnioski, w których należy podać dokładną lokalizację wyrobów azbestowych z uwzględnieniem danych adresowych właściciela, numeru ewidencyjnego działki, numeru/nazwy obrębu geodezyjnego, funkcji budynku, ilości i rodzaju posiadanych wyrobów z azbestem, z wyszczególnieniem ilości oddawanych do utylizacji.

W tegorocznej zbiórce uwzględniono wnioski złożone przez mieszkańców gminu Gorzkowice  w II połowie 2015, w 2016 i w 2017 roku. Jednakże w sytuacji zmiany właściciela posesji (gdy dom lub działka została przepisana, sprzedana) trzeba będzie złożyć wniosek z aktualnymi danymi. Wnioski umożliwią pozyskanie środków zewnętrznych. Dzięki tym procedurom mieszkańcy nie będą ponosili kosztów utylizacji tak niebezpiecznych odpadów jakim są wyroby azbestowe.

Wszelkie informacje można uzyskać osobiście w pok. 16 Urzędu Gminy, przy ulicy Szkolnej 3 lub telefonicznie pod numerem 44 6818006, wew. 29.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!