GminyMoszczenicaWażne wiadomościWydarzenia

Pożar strawił ich dobytek. Rodzina ze Srocka potrzebuje pomocy

Pięcioosobowa rodzina Krzymowskich, mieszkająca w miejscowości Srock w gminie Moszczenica, ucierpiała w wyniku pożaru domu. Budynek zapalił się od uderzenia pioruna. Do tego zdarzenia doszło przed tygodniem (27.06) około godziny 17:30.

Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się na piętrze i strychu czyniąc ogromne straty. Rodzina (w tym dwójka małych dzieci 8 i 11 lat) wybiegła z płonącego domu. Marzena i Donat patrzyli przerażeni jak płonie cały dorobek ich życia…

Dzięki niesamowitej organizacji i pomocy najbliższych sąsiadów, udało się uratować tyle, ile można było wynieść w tak krótkim czasie.

W wyniku pożaru uszkodzeniu uległ dach, który wymaga wymiany, okna w górnej części domu oraz sprzęty. W całym domu została uszkodzona instalacja elektryczna, popękały tynki. Budynek wymaga generalnego remontu.

W serwisie Pomagam, uruchomiona została zbiórka charytatywna, a zebrane podczas niej pieniądze, trafią do rodziny Krzymowskich i pomogą w przeprowadzeniu remontu oraz w przywróceniu życia rodziny do normalności. Każda najmniejsza wpłata przyczyni się do odbudowy tego co zostało zniszczone.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!