Wola KrzysztoporskaWydarzenia

Powiat gotowy na realizację drogi powiatowej w gminie Wola Krzysztoporska

Blisko pół miliona złotych powiat piotrkowski przeznaczy na odnowę najbardziej zniszczonych odcinków drogi powiatowej Piotrków – Kalisko w gminie Wola Krzysztoporska.

Całkowita modernizacja przeprowadzona zostanie od miejscowości Laski w kierunku Parzniewic oraz na blisko półkilometrowym fragmencie przez miejscowość Parzniewice. – Częściowe remonty tychże odcinków poprawiały stan drogi na kilka tygodni – wyjaśnia wicestarosta powiatu, Piotr Wojtysiak. – W związku z tym, że droga jest obciążona, zwłaszcza przez pojazdy ciężarowe, zdecydowaliśmy się do wymiany mocno zdewastowanej podbudowy i ułożenia na całej szerokości drogi nowych dywaników asfaltowych o grubości 6 cm. Zgodnie z przetargiem zadanie zostanie zrealizowane w październiku.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wolak
Wolak
17 października, 2018 17:45

Zagraniczny kapitał przejmuje ziemie Woli Krzysztoporskiej za dobrej zmiany czyli Pańskiej kadencji. Za Pańskiej kadencji, Pańskie Rady wraz z przewodniczącą Marią zostały uchwalone plany zagospodarowania, które umożliwiają w łatwy sposób pozbycie się polskiej ziemi i przejęcie jej przez obcy kapitał Pan jest katolikiem, patriotą, uczestniczy Pan w uroczystościach patrotycznych, stara się Pan promować na wielkiego patriotę.. Dlaczego Pan dopuścił do takiej sytuacji? Czy nie kłóci się to z Pańskim sumieniem? Tereny przeznaczone pod logistykę to tereny II i III klasy ziemi. Czy według Pana jest to dobre działanie aby przeznaczać tego typu tereny pod logistykę? Niszczyć polską ziemię. Czy nie… Czytaj więcej »

Wolak
Wolak
27 października, 2018 14:41

Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obowdnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki.
Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje
comment image
Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przełużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

Anonimowo
Anonimowo
26 grudnia, 2018 16:25

Ludzie w Laskach się skarżą na zniszczone od wstrząsów wywołanych pojazdami ciężarowymi na zniszczone budynki oraz straszny hałas i słychać, że niektórzy nawet zapowiadają wniesienie pozwów, a jak wiadomo to za drogę powiatową i wywołane nia ujemne skutki odpowiada powiat

Powiązane artykuły

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!