Powiat gotowy na realizację drogi powiatowej w gminie Wola Krzysztoporska

Views: 131

Blisko pół miliona złotych powiat piotrkowski przeznaczy na odnowę najbardziej zniszczonych odcinków drogi powiatowej Piotrków – Kalisko w gminie Wola Krzysztoporska.

Całkowita modernizacja przeprowadzona zostanie od miejscowości Laski w kierunku Parzniewic oraz na blisko półkilometrowym fragmencie przez miejscowość Parzniewice. – Częściowe remonty tychże odcinków poprawiały stan drogi na kilka tygodni – wyjaśnia wicestarosta powiatu, Piotr Wojtysiak. – W związku z tym, że droga jest obciążona, zwłaszcza przez pojazdy ciężarowe, zdecydowaliśmy się do wymiany mocno zdewastowanej podbudowy i ułożenia na całej szerokości drogi nowych dywaników asfaltowych o grubości 6 cm. Zgodnie z przetargiem zadanie zostanie zrealizowane w październiku.

Komentarzy: 1

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

  1. Zagraniczny kapitał przejmuje ziemie Woli Krzysztoporskiej za dobrej zmiany czyli Pańskiej kadencji. Za Pańskiej kadencji, Pańskie Rady wraz z przewodniczącą Marią zostały uchwalone plany zagospodarowania, które umożliwiają w łatwy sposób pozbycie się polskiej ziemi i przejęcie jej przez obcy kapitał
    Pan jest katolikiem, patriotą, uczestniczy Pan w uroczystościach patrotycznych, stara się Pan promować na wielkiego patriotę.. Dlaczego Pan dopuścił do takiej sytuacji? Czy nie kłóci się to z Pańskim sumieniem?
    Tereny przeznaczone pod logistykę to tereny II i III klasy ziemi. Czy według Pana jest to dobre działanie aby przeznaczać tego typu tereny pod logistykę? Niszczyć polską ziemię. Czy nie lepiej budować na ziemi bezklasowej.
    Proszę o określenie po której stronie jest Pan. Bo mam bardzo mieszane uczucie co do Pańskiej osoby.