Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Potrzebna krew dla poszkodowanej w wypadku 19-latki

Poszkodowana w niedzielnym wypadku 19-latka cały czas walczy o życie w piotrkowskim szpitalu. Jej stan nadal jest bardzo ciężki, dlatego potrzebna jest krew do jej ratowania.

Przypomnijmy, że do tego zdarzenia doszło w miniona niedzielę (14.01) w Rozprzy (pisaliśmy o tym tutaj). W samochód prowadzony przez 19-latkę uderzył volkswagen kierowany przez 38-letniego mężczyznę. Kierowca prawdopodobnie był pijany, ponieważ wyczuwalna była od niego woń alkoholu i odmówił on badania alkotesterem, dlatego została pobrana od niego krew.

Poszkodowana po wypadku była bez funkcji życiowych. Dzięki reanimacji przeprowadzonej przez strażaków, udało się je przywrócić. Kobieta w krytycznym stanie trafiła najpierw na SOR, a chwilę potem na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej, gdzie przebywa do tej pory. Lekarze cały czas walczą o jej życie, a do tego potrzebna jest krew. Apel o oddawanie tego najcenniejszego leku wydała Akademia Piotrkowska, której studentką jest 19-latka.

W wypadku, do którego doszło 14 stycznia w Rozprzy, ucierpiała nasza studentka. Wiktoria walczy o życie i najbardziej potrzebuje teraz KRWI 0 RH+. Krew można oddawać w punkcie wskazanym na plakacie.

Nie bądźmy obojętni! Pomóżmy Wiktorii! ❤️

Krew należy oddać ze wskazaniem dla: WIKTORIA ODRZYWÓŁ, Szpital w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Rakowska 15. Przypominamy, że punkt krwiodawstwa w Piotrkowie znajduje się przy ulicy Słowackiego 74 (przy Biedronce).

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!