Ważne wiadomościWydarzenia

Poszukiwana od Wielkanocy 14-latka z Rawy, odnaleziona w Sulejowie

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone przez Komendę Policji w Rawie Mazowieckiej poszukiwania zaginionej 14-latki. Funkcjonariusze w piątek rano odnaleźli dziewczynę na terenie Sulejowa. Nastolatka cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 5 kwietnia 2021 roku, 14-letnia Patrycja samowolnie oddaliła się ze swojego domu rodzinnego. Do 16 kwietnia 2021 r. nie nawiązała kontaktu z rodziną ani z nikim ze znajomych. Początkowo najbliżsi prowadzili poszukiwania na własną rękę, ale mimo poczynionych starań nie udało się im odnaleźć nastolatki. Po kilku dniach zgłosili się do komendy i poinformowali policjantów o zaginięciu. Funkcjonariusze rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogła znajdować się 14-latka. Nie tylko na terenie Rawy Mazowieckiej ale również innych powiatów. Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu mundurowi, sukcesywnie krok po kroku docierali do kolejnych informacji zmierzających do ustalenia miejsca pobytu dziewczyny.

Dzisiaj, 16 kwietnia, wczesnym rankiem w Sulejowie na terenie jednej z posesji kryminalni z Rawy odnaleźli zaginioną 14-latkę w obecności innej poszukiwanej 17-latki. Obie przez ten czas przebywały u znajomego. Patrycja cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny, a 17-latka przekazana została policjantom z Piotrkowa Trybunalskiego.

2 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowianin
Piotrkowianin
20 kwietnia, 2021 21:49

“Patrycja cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny”
A za kilka miesięcy może się okazać, że wróciła z prezentem.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!