Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Poszukiwana do odbycia kary więzienia, wpadła przez przekroczenie prędkości

Podczas działań pomiaru prędkości policjanci drogówki zatrzymali pojazd, którego 49-letnia kierująca przekroczyła prędkość. Po sprawdzeniu okazało się, że kobieta była poszukiwana do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Za przekroczenie prędkości otrzymała mandat, a za wcześniejsze przestępstwa trafiła już do aresztu.

Policjanci piotrkowskiej drogówki prowadzili działania na drodze krajowej nr 1. Wśród zaplanowanych zadań, przede wszystkim było reagowanie na wszelkie wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym, w tym przekraczanie prędkości. – Przed godziną 13:00 policjanci zatrzymali do kontroli mercedesa, którego kierująca przekroczyła prędkość o 39 km/h. Mundurowi sprawdzili osoby znajdujące się w pojeździe w policyjnych bazach. Okazało się, że kierująca jest osobą poszukiwaną do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za wcześniejszą kradzież. 49-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu – informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Za przekroczenie prędkości kobieta została ukarana mandatem karnym. Trafiła także za więzienne kraty, gdzie najbliższy czas spędzi odbywając karę pozbawienia wolności.

3.7 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!