Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Porozumienie piotrkowskich sztabów WOŚP

Dwa piotrkowskie sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy porozumiały się i podpisały wspólną deklarację utworzenia jednego dużego sztabu WOŚP. Przypomnijmy, że podczas ostatniego finału Małgorzata Pingot i Dariusz Cecotka organizowali dwa swoje sztaby, jeden przy CH Echo, drugi w Focusie.

„Sztab, który tym razem powstanie przy zarejestrowanym stowarzyszeniu Help Pt, będzie organizatorem kwesty, a jego szefem zostanie Dariusz Cecotka, natomiast Małgorzata Pingot jako zastępca szefa sztabu, będzie również koordynatorką wydarzenia, które odbędzie się w Galerii Handlowej, w której znajdować się będzie główna scena finałowa” – czytamy w podpisanym porozumieniu.

– Podzieliliśmy pracę. Darek zajmie się organizacją wymyślonych przez siebie przedsięwzięć – głównie motoryzacyjnych, a ja zadbam o stronę kulturalną – powiedziała w rozmowie z nami Małgorzata Pingot. – Mamy wspólny cel, czyli pomoc dzieciom, i to nas łączy – dodała.

Sztab ma liczyć 600 wolontariuszy. Główna scena być może ustawiona będzie w galerii Focus, jednak tutaj dopiero trwają rozmowy z właścicielami miejsca. Przypomnijmy, podczas ostatniego finału WOŚP w Piotrkowie zebrano 260 tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

foto: FB

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
9 sierpnia, 2018 13:06

Gdyby ktoś chciał nam pomóc w organizacji, działać, zmieniać coś wokół siebie – to serdecznie zapraszamy.

Monia
Monia
10 sierpnia, 2018 06:45

Super!

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!