Porozumienie piotrkowskich sztabów WOŚP

Views: 263

Dwa piotrkowskie sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy porozumiały się i podpisały wspólną deklarację utworzenia jednego dużego sztabu WOŚP. Przypomnijmy, że podczas ostatniego finału Małgorzata Pingot i Dariusz Cecotka organizowali dwa swoje sztaby, jeden przy CH Echo, drugi w Focusie.

„Sztab, który tym razem powstanie przy zarejestrowanym stowarzyszeniu Help Pt, będzie organizatorem kwesty, a jego szefem zostanie Dariusz Cecotka, natomiast Małgorzata Pingot jako zastępca szefa sztabu, będzie również koordynatorką wydarzenia, które odbędzie się w Galerii Handlowej, w której znajdować się będzie główna scena finałowa” – czytamy w podpisanym porozumieniu.

– Podzieliliśmy pracę. Darek zajmie się organizacją wymyślonych przez siebie przedsięwzięć – głównie motoryzacyjnych, a ja zadbam o stronę kulturalną – powiedziała w rozmowie z nami Małgorzata Pingot. – Mamy wspólny cel, czyli pomoc dzieciom, i to nas łączy – dodała.

Sztab ma liczyć 600 wolontariuszy. Główna scena być może ustawiona będzie w galerii Focus, jednak tutaj dopiero trwają rozmowy z właścicielami miejsca. Przypomnijmy, podczas ostatniego finału WOŚP w Piotrkowie zebrano 260 tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

foto: FB

Komentarzy: 2

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *