GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Poradnia lekarska w Grabicy już przyjmuje pacjentów

To dobra wiadomość dla mieszkańców gminy Grabica, ale nie tylko. – Zachęcamy do wyboru nowej przychodni lekarskiej. Znajduje się ona pod tym samym adresem co poprzedni ośrodek zdrowia. – mówią lekarze z Grabicy. Rejestracja pacjentów na wyznaczone godziny odbywa się osobiście lub pod numerem telefonu 44 645 11 51.

W ramach podpisanej umowy z NFZ „Przychodnia Rodzinna M. Kuśmierski M. Szymański Sp. J.” oferuje pacjentom bezpłatne świadczenia medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) :

  • porad lekarzy rodzinnych (lek. Zbigniew Wójcicki, lek. Natalia Kucharska)
  • porad lekarza pediatry (lek. Agata Ożarek-Hanc)
  • porad pielęgniarek rodzinnych
  • wykonywanie badań laboratoryjnych (poniedziałki, środy i piątki w godz. 8:00-10:00)
  • wykonywanie badań profilaktycznych oraz szczepień ochronnych

– Nasz zespół jest do dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Porady lekarskie udzielane są w przychodni, a w przypadkach medycznie uzasadnionych prowadzone są wizyty domowe. Do dyspozycji pacjentów są w pełni wyposażone gabinety oraz nowoczesna aparatura medyczna. Ponadto budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. – zapewnia Michał Szymański.

– Ponadto nasza przychodnia realizuje również SZYBKĄ TERAPIĘ ONKOLOGICZNĄ w ramach umowy z NFZ. Głównym celem tzw. „pakietu onkologicznego” jest sprawne i szybkie przeprowadzenie pacjenta przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia onkologicznego, dlatego Przychodnia współpracuje w tym przedmiocie ze Specjalistycznym Szpitalem Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim. – dodaje Michał Szymański. – Zapraszamy zdeklarowanych pacjentów i tych jeszcze niezdecydowanych do odwiedzenia przychodni: w miłej atmosferze, bez kolejek można się zarejestrować do lekarza lub odbyć wstępną rozmowę, a potem zdecydować o zapisaniu do tej przychodni. – mówi.

Przypominamy, że deklarację musi złożyć każdy kto chce należeć do danej placówki medycznej bez względu na to, czy wcześniej miał już założoną kartę w poprzednio funkcjonującym!

– Mamy nadzieję, że działalność przychodni przyczyni się do podniesienia poziomu jakości świadczonych usług medycznych w gminie Grabica i spowoduje, że pacjenci w przyszłości będą mogli korzystać z większego wachlarza usług świadczonych w tym miejscu. – powiedział podczas otwarcia poradni wójt Krzysztof Kuliński.

4.7 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!