Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Poparli strajkujących nauczycieli

Kilkudziesięciu mieszkańców miasta zebrało się we wtorek po południu, by wyrazić swoje poparcie dla protestujących nauczycieli. Szkoda tylko, że samych belfrów było niewielu…

– Wiemy, że walczycie nie tylko o swoje, ale i o dzieci które chodzą do szkoły i powinny mieć dobry program nauczania. My was w tym wspieramy, chcemy wam powiedzieć, że trzymamy za was kciuki i życzymy żebyście osiągnęli to o co walczycie – mówiła do garstki przybyłych nauczycieli Małgorzata Pingot.

W imieniu nauczycieli głos zabrała Ewa Ziółkowska, szefowa lokalnych struktur Związku Nauczycielstwa Polskiego, która powiedziała: – Miło nam że przyszliście nas wesprzeć. Jak na Piotrków, to i tak przyszło wiele osób. Musimy się państwo przyznać, że nauczyciele i pracownicy oświaty mocno przeżywają całą tą sytuację. To nie jest tak, jak próbują mówić niektóre media, że jest nam wszystko jedno i że nie zależy nam na naszych uczniach – to nie prawda. Robimy to także w interesie naszych uczniów, i nie będę ukrywała że w swoim też, bo tylko dobrze przygotowany i dobrze opłacany nauczyciel jest w stanie zapewnić jak najlepsza opiekę i wychowanie młodym pokoleniom Polaków – powiedziała Ewa Ziółkowska.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DDD
DDD
10 kwietnia, 2019 12:37

Ja nie wspieram

mm
mm
10 kwietnia, 2019 17:37

Ja też

Wladek
Wladek
10 kwietnia, 2019 21:36

Nikt nie zabronił być nauczycielem

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x