GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Ponad 200 osób zaszczepiło się w niedzielę w Szydłowie

Mobilny Punkt Szczepień został uruchomiony w minioną niedzielę przy Stadionie sportowym w Szydłowie Wszystko w ramach współpracy Samorządu Gminy Grabica, w realizacji rządowego programu szczepień, w celu zapewnienia maksymalnej dostępności szczepień.

Od wczesnych godzin porannych tworzyła się kolejka, co pokazało, że to przedsięwzięcie było potrzebne. Szczepienie prowadzone przez zespół medyczny NZOZ Familia było szansą na zaszczepienie się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson bez wcześniejszej rejestracji (na miejscu wydawano również certyfikaty potwierdzające wykonany zabieg).

Mobilny Punkt uzupełnił stacjonarne punkty szczepień, które znajdują się w Ośrodku Zdrowia w Grabicy, gdzie rejestracja telefoniczna jest prowadzona pod numerami tel. 798 026 238 lub 798 750 450 (NZOZ Familia) oraz 44 645 11 51 (Gminny Ośrodek Zdrowia).

Przypominamy również, że osoby niepełnosprawne lub mające trudności w samodzielnym dotarciu pod numerem telefonu 798 074 301w godzinach 8:00 – 15:00 mogą zgłosić ewentualne potrzeby w zakresie transportu do punktu szczepień. Szczepimy się by wrócić do normalności!

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!