Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pomóż zorganizować Wigilię z Pałacykiem

Na wyjątkową Wigilię zaprasza Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK”. 24 grudnia od południa aż do północy, będzie można spędzić czas w rodzinnej atmosferze.

– Coraz bliżej Święta, jednak nie każdy spędzi je w rodzinnym gronie…Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a nasze stowarzyszenie chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami. Chcemy zaprosić każdą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie Wigilii w gronie najbliższych do spędzenia jej razem z nami, w siedzibie naszego stowarzyszenia. – mówi Mirosław Świech, z „Pałacyka”. – Ideą spotkania jest wspólne spędzenie prawdziwej Wigilii – nie kilka dni przed, nie na spotkaniu opłatkowym w godzinach przedpołudniowych, nie na szybko. Wieczerza ma odbyć się 24 grudnia w godzinach 12.00 – 23.59 przy odświętnie udekorowanym stole, na którym znajdą się tradycyjne wigilijne potrawy. – dodał M.Świech.

Jednak, by to wszystko wyszło tak jak należy, potrzebne jest zaangażowanie sponsorów i wolontariuszy. – Już teraz zapraszamy do współpracy. Potrzebne są ryby, chleb, ciasto czy kawa i herbata – słowem – wszystko, co sami szykujemy na wigilię w swoich domach. Chętnie przyjmiemy przygotowane przez Państwa potrawy lub produkty. Możliwe jest też finansowe wsparcie naszego projektu. – powiedział prezes „Pałacyka”.

Wpłaty można dokonywać na konto: ESBANK Bank Spółdzielczy Radomsko 79 8980 0009 2029 0058 2779 0003 w treści ” Wpłata na cele statutowe – Wigilia „. Wszystkie niewykorzystane potrawy zostaną przekazane na rzecz Noclegowni dla osób bezdomnych w Piotrkowie Trybunalskim.

Kontakt: Mirosław Świech – tel. 530 463 337 od 10.00 do 16.00
Biuro SWPA „Pałacyk” – tel. 797 112 305 od 16.00 do 20.00

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!