GminyRęcznoWażne wiadomościWydarzenia

Pomóż strażakom z Ręczna

Strażacy z OSP Ręczno by zebrać środki finansowe na nowy sprzęt potrzebny do ratowania zdrowia i życia, włączyli się w zbiórkę elektroodpadów. Każdy kilogram niepotrzebnego już sprzętu rtv i agd, przybliża ich do zakupu potrzebnych części umundurowania i wyposażenia wozu bojowego. Zbiórkę elektrośmieci zaplanowano na sobotę 30 grudnia w gminnym PSZOK w Ręcznie.

Elektroodpady, czyli każde urządzenie, które zasilane było prądem. Także te zasilane bateriami.

Na przykład: lodówki, zamrażarki, pralki, kuchenki, zmywarki, roboty kuchenne, czajniki, suszarki, żelazka, odkurzacze, telewizory, radia, komputery, laptopy, drukarki, monitory, telefony, maszyny do szycia, golarki, zabawki elektryczne, silniki elektryczne, baterie, akumulatory i inne.

Masz w domu elektrośmieci i nie wiesz co z nim zrobić? Przynieś je do nas! 30 grudnia 2023r (sobota), bo w tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci, które następnie zostaną przekazane na wsparcie naszej jednostki! Jeżeli chcesz się pozbyć elektrośmieci, a nie masz jak ich do nas dostarczyć, to nie ma problemu, w tym dniu (30.12) będziemy również zbierać rzeczy mobilnie po terenie, więc jeśli chcesz abyśmy zabrali od ciebie twoje przedmioty, zadzwoń pod nr. tel. 512 221 035 i umów się na odbiór – mówią strażacy zachęcając do wzięcia udziału w akcji.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!