Piłka nożnaSport

Polonia mistrzem!

Autor: Jacek Marcinkowski

Polonia Piotrków wygrała mecz przedostatniej kolejki rundy jesiennej z Olimpią Wola Załężna 4-0 i została mistrzem jesieni ligi okręgowej! Bramki dla Polonii strzelili Adrian Malicki w 13. i 56. minucie oraz Mateusz Jakubiak w 72. min., a w doliczonym czasie gry z karnego (90+1) strzelił Dominik Bykowski.

W pierwszej połowie Polonia grała słabo, jednak po pierwszej składnej akcji to Polonia prowadziła 1-0. Po zmianie stron i strzeleniu drugiej bramki Polonia przeważała i kontrolowała grę strzelając kolejne bramki. Najlepszym komentarzem do meczu była wypowiedź trenera Roberta Grzesiuka: -Ta gra w pierwszej połowie nam się nie kleiła, w drugiej połowie wyszliśmy bardziej zaangażowani! Wygraliśmy i naszym celem jest awans do IV ligi.

Drugi pozostaje Świt Kamieńsk, który przegrał z MGKS Drzewica 2-3.