GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Policjant został ranny podczas interwencji na A1

Policjant piotrkowskiej jednostki został ranny podczas prowadzenia interwencji na autostradzie A1 na wysokości Siomek w gminie Wola Krzysztoporska. Do potrącenia funkcjonariusza doszło we wtorek (21.02.23) wieczorem.

Policyjny patrol obsługiwał zdarzenie dotyczące uszkodzonego pojazdu, który stał na pasie środkowym autostrady A1 na wysokości Siomek w kierunku Łodzi i Gdańska.

Po godzinie 18:00 dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na autostradzie A1 na środkowym pasie w kierunku Łodzi i Gdańska, znajduje się uszkodzony pojazd marki ford, który stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, po dotarciu na miejsce potwierdzili tą informację. Jak się okazało, kierowca forda w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Policjanci zabezpieczyli miejsce kolizji, a ruch odbywał się tam lewym i prawym pasem. Podczas umieszczania niesprawnego forda na holowniku, doszło do potrącenia policjanta przez jadącego prawym pasem kierowcę range rovera. Policjant w wyniku poniesionych obrażeń został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratury wykonywali niezbędne czynności, które pozwolą na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia – informuje asp sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

4.7 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: