Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Policjanci oddali krew dla chorej dziewczynki – film

Piotrkowscy policjanci wsparli bełchatowską zbiórkę krwi dla ciężko chorej dziewczynki – córki jednego z tamtejszych policjantów. Wczoraj mundurowi z naszej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami z innych jednostek, wspierani przez mieszkańców powiatu bełchatowskiego oddawali krew dla ciężko chorej 11-latki. Zachęcamy wszystkich do tego szlachetnego gestu. To nic nie kosztuje, a można w ten sposób uratować komuś życie!

Przed budynkiem KPP w Bełchatowie stanął Mobilny Punkt Poboru Krwi. Akcja honorowego krwiodawstwa została zorganizowana dla 11-letniej Ewy, córki policjanta z bełchatowskiej jednostki. Dziewczynka nagle zachorowała na ostrą białaczkę i teraz zmaga się z chorobą nowotworową. Krew jest potrzebna dla ratowania Jej życia. Ewa aktualnie przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Łodzi przy ulicy Spornej, gdzie leczona jest na Oddziale Pediatrii, Onkologii i Hematologii.

Przypominamy, że krew można oddać w czasie dogodnym dla siebie. Można to zrobić zgłaszając się do dowolnego punktu krwiodawstwa, podając imię i nazwisko osoby, dla której chcemy aby nasza krew popłynęła, wskazując również placówkę medyczną, w której osoba przebywa.

Jeśli chodzi o Ewę : Ewa Kobylińska, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Łodzi przy ulicy Spornej, Oddział Pediatrii, Onkologii i Hematologii. Dziewczynka potrzebuje grupy krwi 0RH+. Osoby, które chcą pomóc, a mają inną grupę krwi również mogą zgłaszać się do punków krwiodawstwa, ponieważ krew jest potrzebna dla ratowania życia.

Film: http://www.b24tv.pl
0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!