Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Policjanci gasili pożar domu

Policjanci z Sulejowa podczas nocnego patrolu zauważyli gęsty dym wydobywający się z jednej z posesji. Mundurowi od razu zareagowali. Obudzili mieszkańców posesji i rozpoczęli akcje gaśniczą przed przyjazdem strażaków. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Sulejowscy policjanci podczas nocnego patrolu zauważyli wydobywający się gęsty dym z jednej z posesji przy ulicy Częstochowskiej. Mundurowi od razu weszli na posesję. Jak się okazało dym wydobywał się z pomieszczenia gospodarczego, który bezpośrednio sąsiadował z budynkiem mieszkalnym.

– Mundurowi od razu o zaistniałej sytuacji powiadomili straż pożarną i ostrzegli mieszkańców. Aby dostać się do źródła pożaru policjanci wyrwali skobel i rozpoczęli gaszenie ognia. Zagrożenie było duże, bo na posesji znajdowało się 5 budynków mieszkalnych. Po kilkunastu minutach na miejsce przyjechały zastępy strażaków oraz strażaków ochotników, którzy dokończyli akcję gaśniczą. W wyniku tego zdarzenia na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska, z KMP w Piotrkowie.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!