Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Policja otwiera punk przyjęć interesantów

Na parterze Domu Pomocy Społecznej przy Wojska Polskiego 127, otwarto w poniedziałek policyjny punkt przyjęć interesantów. Dwa razy w tygodniu dyżurować w nim będzie st. sierż. Sylwia Gołąb, dzielnicowa osiedla Łódzka-Wysoka.

Punkt przyjęć interesantów będzie czynny w poniedziałki w godz. 10-12 i w środy w godz. 17-19. W inne dni tygodnia z dzielnicową kontaktować się będzie można telefonicznie, pod numerem 516 436 781. – To kolejny taki punkt w Piotrkowie. Pierwszy działa w jednym z wieżowców przy ulicy Słowackiego. To miejsce, w którym na pewno będziemy mieć lepszy kontakt ze starszymi mieszkańcami tej części Piotrkowa, którzy niejednokrotnie zgłaszali się do nas z różnymi problemami. Teraz zapewne będzie im łatwiej nawiązać kontakt z dzielnicowym tego rejonu. Przewagą tego miejsca jest to, że znajduje się ono na parterze, przez co dostęp do dzielnicowego będzie znacznie łatwiejszy – powiedział mł.insp. Jacek Rzepkowski, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

– To bardzo potrzebne miejsce. Już dawno temu taki punkt powinien powstać. To spore zbiorowisko różnych ludzi. Teraz na pewno będzie tu bezpieczniej – mówi pani Jadwiga, mieszkanka DPS.

Z otwarcia punktu zadowolony jest także Marek Potrzebowski, prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. – Zrobiliśmy przegląd naszych zasobów, sprawdziliśmy wolne pomieszczenia i tak padła taka lokalizacja. To osiedle różnie jest oceniane i mamy nadzieję, że punkt dzielnicowego będzie dla niektórych swego rodzaju straszakiem  – dodał Potrzebowski.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pelsonik
Pelsonik
5 marca, 2018 19:31

Punk not dead \m/

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!