WolbórzWydarzenia

Poducha powędrowała do malucha

Mały Mikołaj otrzymał 1000 zł i poduchę przygotowaną przez KGW Polichno. W Wolborskim Centrum Kultury odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. 
Piękny koncert piosenek Zbyszka Wodeckiego w wykonaniu miejscowych artystów odbył się w Wolborskim Centrum Kultury. Koncert zorganizowany został  z okazji Dnia Kobiet. Tradycyjnie już burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wręczył, tym razem Wiolettcie Pawlik, mamie pierwszego narodzonego mieszkańca gminy Mikołaja, czek na 1000 zł. Maluch, który przyszedł na świat 2 stycznia 2019 r., otrzymał także piękną poduchę udartą z pierza od KGW Polichno. Poduchę wręczyła przewodnicząca KGW Polichno Irena Kulbat. 

Niedziela w WCK była pod znakiem piękna. Dla kobiet przygotowana była strefa piękna, gdzie panie przechodziły metamorfozy. Efekty pracy wizażystek podziwiała zgromadzona na sali publiczność. 

W koncercie poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego, śpiewając jego piosenki, wystąpiły zespoły wokalne działające w WCK. 

Wszystkie Panie wchodząc na salę widowiskową otrzymały tulipana od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Klewina i wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Michała Szymańskiego. 

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x